Wpis z mikrobloga

@Gasquet: jak chcesz jednak ze swojego hipsterstwa iść w stronę mainstreamu to pozbądź się Kolasinaca (może zagra w tej kolejce, ale ostatnio stracił miejsce w składzie) i kup kogoś z Chelsea na jego miejsce. A to co spieniężysz możesz teraz lub za 3 kolejki (w sumie warto je przeczekać) wydać na upgrade Lukaku -> Kane.
  • Odpowiedz
  • 1
@parachutes

Nigdy nie uważałem, że jestem hipsterem w fpl, raczej nie chciałem iść z prądem sądząc, że nic mi to nie da, gdy będę wybiarał to co inni, do okolic 15 kolejki bynajmniej w wykopowej lidze byłem na podium lub w okolicach, kombinowałem z atakiem zamiast przeczekać, pogubiłem się: Kane, Firmino, Coutinho, Alli poszli w odstawke i kupiłem szrot patrząc z perspektywy czasu, mój debiutancki sezon - nie słuchałem rad doświadczonych.
  • Odpowiedz
Nigdy nie uważałem, że jestem hipsterem w fpl, raczej nie chciałem iść z prądem

@Gasquet: hipster to dla mnie osoba, która nie idzie z prądem :)

Syf to ja mam w punktacji, mimo że na papierze przed każdą kolejką byłem zadowolony ze składu :P
  • Odpowiedz
  • 1
@parachutes

hipster to dla mnie osoba, która nie idzie z prądem :)


Właśnie pisze, że nie chciałem iść z prądem przecież xD stad dobre wyniki do 15 kolejki, potem wyszło że jednak jak doświadczeni mówili, że fpl to maraton.
  • Odpowiedz
@Gasquet: A ja bym na siłę transferów nie robił, defensywe masz w miarę spoko postarałbym się żeby za Kolasinacia wszedł Olson jakby co. A później przeszedłbym na jednego napadziora premium i dokupiłbym Cou lub Hazarda ale to ja tak robię Ty nie musisz.

@parachutes: dzisiaj 69 pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gasquet: pamiętam, że pisałem Ci kiedyś o byciu results oriented, błędach poznawczych, a teraz zrozumiałeś, że nie miałeś racji bo miałeś 4 gorsze kolejki? no to zrobiłeś krok do przodu i kilka w tył
  • Odpowiedz