Wpis z mikrobloga

Ej mireczki pytanie co do kierownicy. Narazie na superancka wciąż nie mogę sobie pozwolić ( ͡° ʖ̯ ͡°) a że w aktualnej gaz i hamulec padły to na szybko potrzebuje coś tańszego. Logitech Formula Force Ex nada się na pewien czas w assetto? Ktoś posiada?
#assettocorsa #simracing
  • 12
  • Odpowiedz
@Golomp: wiem właśnie, póki co jeździłem na 270 (tyle że nie było czuć bo nie reagowała tak jak powinna) a w tak małej cenie raczej nic z większym stopniem obrotu nie znajdę
  • Odpowiedz
@Golomp: używkę znalazłem za 7 dyszek ( ͡º ͜ʖ͡º). Problem taki, że na DFGT nie mogę sobie teraz pozwolić, dopiero jakoś za miecha dałbym radę a przez ten czas chciałbym chociaż na czymś pojeździć. Widziałem, że ta Formula Force EX ma przynajmniej Force Feedback i może by dało radę ustawić jakoś te 180 w assetto żeby jako tako to działało.
  • Odpowiedz
@pawkolele:
Od Formula Force Ex zaczynaliśmy i wiele złego na nią powiedzieć nie możemy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak nie będziesz mocno katował i się z nią nie siłował - powinna wytrzymać.
Dalej to już celuj w używki DFP / DFGT albo oczko wyżej G25/27/29.
  • Odpowiedz
@IRG-WORLD: O no to chyba dzisiaj ją zamówię, jakoś wytrzymać muszę. Na G27 jeździłem kiedyś u brata, strasznie duża frajda z jazdy. To w takim razie do zobaczenia kiedyś na torze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IRG-WORLD: takie pytanko w sumie teraz mi jeszcze przyszło. Jak tam wygląda sprawa w tym Logitechu z gazem i hamulcem? Wariuje? W sensie czy są jakieś szumy czy działają przyzwoicie? Bo nie chcę za bardzo sytuacji, że delikatnie wciskam gaz a komputer odczytuje że jest wciśnięty do końca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak tam wygląda sprawa w tym Logitechu z gazem i hamulcem? Wariuje? W sensie czy są jakieś szumy czy działają przyzwoicie? Bo nie chcę za bardzo sytuacji, że delikatnie wciskam gaz a komputer odczytuje że jest wciśnięty do końca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@pawkolele:
To już kwestia sprawnych potencjometrów przy pedałach.
Zawsze możesz naprawić je samemu. Koledzy z elektrody z pewnością pomogą:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2565904.html

IRG-WORLD - > Jak tam wygląda sprawa w tym Logitechu z gazem i hamulcem? Wariuje? W s...

źródło: comment_f7ToCeHwTZ8OiWaG9WptI764HW5iiDfM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz