Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, mam pytanie.
Zakupiłem na OLX grę DIXIT ( grałem kiedyś, zakochałem się w obrazkach i postanowiłem rodzinie sprawić prezent).
https://www.olx.pl/oferta/dixit-gra-karciana-bogaty-zestaw-420-kart-CID767-IDoUgFM.html#181571f851

Dzisiaj przyjrzałem się bliżej i mam podejrzenie że to podróbka. Karty są słabej jakości, niby twarde i ok, ale obrazki są lekko wyblakłe i widoczne jest ziarno druku. Plansza nie jest sztywna, tylko jest miękkim materiałem. Dużo więcej królików niż normalnie, brak kartoników z punktami.
Czy to jest jakaś inna wersja? Jest dodatek Odyseja, ale całość wygląda dziwnie i trochę się zasmuciłem.
Ktoś z Was spotkał się z czymś takim?
#dixit #prezent #gryplanszowe #grybezpradu #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@kendo:
Napisz skąd jesteś. Może jakiś Mirek mieszka blisko Ciebie i ma oryginał.
Ja z Wrocławia. Pod choinkę dostałem już 3 dodatek :)
  • Odpowiedz
@kendo:
To odysey. Ma więcej królików niż jedynka, bo jest na więcej graczy. Ale karta z polami dla królików powinna być sztywna... i gdzie karty głosowania?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@deryt dzięki za pomoc. Grałem w Dixit ponad rok temu i nie pamiętałem dokładnie kart. A kupowane oczywiście na szybko, w aucie... Arhggg
  • Odpowiedz
@kendo Fake jak nic. Oryginalne pudło do dodatku Origins wygląda odrobinę inaczej. Ta instrukcja też jakaś podejrzana. Nie mówiąc już o tej planszy, królikach i znacznikach do głosowania z odyseji :P
  • Odpowiedz