Wpis z mikrobloga

@prodigi: ja bym kupił kdb i gabriela; generalnie to zależy od Twojego stylu gry. pogba niby taki rzeźnik, a mi jakoś nigdy nie leżał, już nawet ramsey'em lepiej mi się grało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@psxx: Ciezko okreslic styl, kiedys gralem sporo Jesusem i Lukakuku w ataku, ale teraz przechodze maly kryzys napastnikow i nie moge sie do zadnego przyzwyczaic. Mam w pomocy Vidala i Nainggoalana o gra sie nimi fantastycznie. Pogba nigdy nie gralem, wiele osob wypowiada sie o samych pozytywach.
@prodigi: ahh aż mi się przypomniała fifa 16 i mój atak bolasie lukaku cuadrado ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ja pod styl nie podpowiem, musisz sam przetestować czy Ci dany ktoś leży czy nie. aguero np. tez nigdy mi nie lezal, dużo bardziej wolałem już nawet doumbię
@prodigi: gram nim i co prawda nie robi furory, ale dziwnie nie odczuwam potrzeby zmienienia go - jest po prostu dobry we wszystkim na boisku, taki drugi(troszkę lepszy przez wzrost) vidal. Czy wart 450k? Raczej tak, jak już go kupisz to mogę śmiało powiedzieć, ze można go używać w każdym składzie.