Wpis z mikrobloga

@dzieju41: dziadek ma sieć stacji i odkąd mu PiS kazał wpłacić zastawy chodzi na nich wściekły, ja mam firmę transportowa i akurat dzięki Ukraińcom mogę mniej płacić pracownikom wiec więcej zarabiam to popieram PiS, rodzice pracują w skarbówce wiec są zadeklarowanymi Platformersami a brat działa w Razem wiec sam sobie możesz wyobrazić XD
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: No wiesz, u mnie brat zagorzały fan PiSu, jego syn Kukizowiec, ja neutral, kuzynki mąż skarbówka fan platformy, jego teściowie fanatycy pisu i w zasadzie mogłoby do scysji dochodzić ale jakoś tak się składa, że o rodzinie i ich błędach, wzlotach i upadkach jakoś fajniej się rozmawia.
  • Odpowiedz
dziadek ma sieć stacji i odkąd mu PiS kazał wpłacić zastawy chodzi na nich wściekły, ja mam firmę transportowa i akurat dzięki Ukraińcom mogę mniej płacić pracownikom wiec więcej zarabiam to popieram PiS, rodzice pracują w skarbówce wiec są zadeklarowanymi Platformersami a brat działa w Razem wiec sam sobie możesz wyobrazić XD


@wysprzeglik: brzmi jak pasta XD
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: wczoraj po 21 wychodzi narąbany facet z monopola na osiedlu i drze się "precz z kaczorem dyktatorem" xd pewnie z jakiejś wigili wracał albo się do dzisiejszej przygotowywał
  • Odpowiedz