Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś mi kiedyś powiedział, że za ileś lat w jednej z największych hal w Polsce przy pełnych trybunach będą się #!$%@?ć najpopularniejszy polski raper z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów i to w klatce, a potem przyjdzie zeszłoroczny pretendent do pasa WBC w boksie i zacznie #!$%@?ć aktora to bym nie uwierzył. xD
#ksw #humor #polska
  • 32
  • Odpowiedz
@RyderV13: ja jeszcze myślę o czasach kiedy nikt sobie nie wyobrażał, że duża telewizja będzie transmitować walki w klatkach. Pamiętam te dokumenty, gdzie w ciągu pięciu minut były pokazane jakieś gangusy, walki psów i urywki z ufc XD
  • Odpowiedz
@pede87: tak samo jak Oświecimskiego obecnie będzie kojarzyć więcej ludzi niż Gajosa dzięki Vedze, tak samo Popek czy to nam się podoba czy nie, jest najpopularniejszym poslkim raperem i każde liczby to pokazuja
  • Odpowiedz
najpopularniejszy polski raper z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów


@rerwen: w jakich ja czasach żyję, że nie widziałem żadnego filmu z tym "popularnym aktorem" i nie słyszałem żadnego utworu "najpopularniejszego rapera". Jedynie coś o jakichś #!$%@? nad głową mi przemknęło na wykopie.

Trochę smutne, że takie zera są popularne i żeby wycisnąć maksimum ze swoich pięciu minut wątpliwej sławy robią sobie pokazowy wrestling ku uciessze gawiedzi.

W sumie to mi
  • Odpowiedz
w jakich ja czasach żyję, że nie widziałem żadnego filmu z tym "popularnym aktorem" i nie słyszałem żadnego utworu "najpopularniejszego rapera". Jedynie coś o jakichś #!$%@? nad głową mi przemknęło na wykopie.


@oiio: coś w ogóle słyszysz albo oglądasz? ja #!$%@? to jak z ludźmi którzy nie widzieli ani razu gwiezdnych wojen albo terminatora.
  • Odpowiedz
@rerwen: dodałbym, że ten pseudoaktor to również kryminalistka, który nie tylko odsiedział swoje ale też posprzedawał kolegów, dzięki czemu jest już na wolności ( ͡° ͜ʖ ͡°) takich ludzie mają idoli
  • Odpowiedz
@oiio Ale ich popularność wynika z #!$%@?ści Polaków. Oświecińskiemu nie można właściwie nic zarzucić. Zagrał u Wegi, tyle, a ludzie, nie wiedzieć czemu, zajarali się tą kreacją.
  • Odpowiedz
@oiio: coś w ogóle słyszysz albo oglądasz? ja #!$%@? to jak z ludźmi którzy nie widzieli ani razu gwiezdnych wojen albo terminatora.


@KredytZeroProcent: Nie oglądałem również gwiezdnych wojen, terminatora, star treka itp. Nie moje klimaty, choć tu akurat postacie znam.
  • Odpowiedz