Wpis z mikrobloga

@super_tux: Jebnie to jebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Andrzejek13: Lepiej nie xD

@super_tux: Ja już dziś rozłożyłem ołtarz i oprawiłem egzorcyzmy...

@super_tux: dokładnie :D A #!$%@?ńce jeszcze deploymenty robią na koniec roku. Połowa engów ma urlopy. Powodzenia :D


@hocuspocus: My na szczęście mamy całodobowe, całoroczne Centrum Techniczne, ale jedno na kraj xD a ośrodków 17.
  • Odpowiedz
@super_tux: U nas wczoraj jebnęli jeszcze aktualizację u jednego klienta. Już dzisiaj dwa oddziały mu musiałem ratować, bo się coś #!$%@?ło przy aktualizacji i zrobiło corrupta na całej tabeli w bazie danych XD Ciekawe co jeszcze się #!$%@?ło o czym nie wiemy xD

Lepiej żeby nie jebło, bo nie mam dostępu zdalnego a urlop do czwartku, więc ktokolwiek będzie powstrzymywał palcami pękającą tamę za jeziorem gówna - to nie będę ja
  • Odpowiedz
@Khaine: Mnie też mogą cmoknąć, bo UoP i do tego "najlepsza" sfera zatrudnienia.
Ale... pracuje w specyficznym miejscu i lepiej żeby ktoś mógł to naprawić :)
  • Odpowiedz
Ale... pracuje w specyficznym miejscu i lepiej żeby ktoś mógł to naprawić :)


@insystem: U mnie teoretycznie każdy by dał radę łatać moje ficzery, ale w praktyce zanim by odwalił inżynierię wsteczną, to gówno by się trochę ulało. Ja się zastanawiam co ta firma zrobi jakbym kiedyś odchodził i zabrał ze sobą całą wiedzę jak pewne rzeczy działają xD

Co prawda jakaśtam dokumentację bardzo podstawową zrobiłem (niezgodnie co prawda z tradycją
  • Odpowiedz
@Khaine: Ja od paru miesięcy pracuję za kolegę, który ten system wdrażał od zera i zna go na wylot. W wielu sprawach jeszcze do niego dzwonię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja "firma" da sobie rade, bo tak. Ale od ręki nikt nie będzie w stanie nic zrobić, bo do serwerowni dostęp ma 5 osób (w tym kierownictwo).
  • Odpowiedz
@gucias: Ja osobiście tak nie uważam (i tak nie miałem planów na sylwestra, a tak chociaż będę miał dodatkowy dzień wolny w tygodniu). Chociaż mamy jeszcze jeden etat i byłoby świetnie jak ktoś by mi pomógł. Ale za taką kasę nie mam co liczyć xD
  • Odpowiedz