Wpis z mikrobloga

#projectcars #projectcars2 #simracing jak ktoś przekreślił pc2 i zapomniał lub odinstalował to polecam przeprosić się z tą grą. Ostatni patch poprawił ai (m.in. też w deszczu), naprawił mnóstwo błędów w mechanice, interfejsie i multi. Gra się teraz bardzo przyjemnie. Ffb idzie fajnie ustawić bez żadnych problemów:) Dodatkowo ostatni dlc dodał kilka aut WRX. Można całkiem fajny sezon Rallycross pyknąć w przerwie między kolejnymi wyścigami GT3 czy LMP... Na prawdę polecam na długie jesienno zimowe wieczory!
  • 10
  • Odpowiedz
@bartekno

ilość bugów w pCars2 jest zatrważająca xD No nie mogę z tej gry po prostu. Jadę własnie wyścig na jakimś angielskim torze formułą Rockie. Lolipopmani wybiegają na prosta startową zamiast w pitboxach, zamiast znacznika gdzie się ustawić w pitach wgrała się tekstura ściany! xD a jeden z AI zabłądził w boxach i odbija się od ściany do ściany nie mogąc wyjechać xD Wszystko w jednym wyścigu.


Kolega wyżej mówi oczywiście o
TheSznikers - @bartekno 
 ilość bugów w pCars2 jest zatrważająca xD No nie mogę z tej...

źródło: comment_tpv9AUQd0IHR7UlC0rgDmspmcuCCIyIJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bartekno: Bugów jest mnóstwo nadal. AI jest znacznie poprawione ale jak ktoś jeździ równomiernie to od razu zauważy, że w jednym wyścigu kariery odstaje sekundę od stawki a w następnym ją dubluje. "Poprawienie" AI poskutkowało dodatkowo tym, że jadą jak po sznurku, w równych odstępach, przynajmniej na ustawieniach 100 i agresji 100, tak jak ja jeżdżę. Więc po tym super patchu gra jest raz na jakiś wyścig grywalna, ale w całości
  • Odpowiedz
@RealAKP: wszystko zalezy od oczekiwan, ja moze jestem po prostu mniej wymagajacy. podczas obcowania z gra nie pojawiaja sie razace bledy. wyscigi sa grywalne i emocjonujace (mowie tu o single eventach i MP w zamknietym gronie). Przyznam szczerze ze zawsze znajda sie rzeczy ktore mozna poprawic, ulepszyc, zmienic, jak w zyciu... patrz teamy w F1. Znajdz mi gre idealną :) taki wzorzec do którego moglibysmy porownywac PC2 i mowic ze gra
  • Odpowiedz
@bartekno: nie ma gry idealnej, ale bywają gry z numerkiem 1.0 w które da się grać. Serio. W pCars2 w tej wersji nie dało się grać w ogóle ani na multi ani na singlu, a teraz po dwóch dużych patchach nadal gra jest zabugowana po uszy. Nie trzeba szukać gry idealnej, żeby znaleźć grę mniej zabugowaną, wystarczy jakąkolwiek całkiem przeciętną bo poprzeczki pCars nie postawiło zbyt wysoko w tym względzie (
  • Odpowiedz
@bartekno: pisałem przecież, serio, weź jakikolwiek tytuł, dosłownie. Dirt4 np. Cokolwiek. pCars 2 w momencie premiery była najbardziej zabugowaną i niegrywalną grą wyścigową w jaką kiedykolwiek grałem, nie było gorszej. Więc można podać dosłownie jakikolwiek tytuł z gatunku. Chyba Big Rigs było tylko mniej dopracowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ty zachowujesz się co najmniej dziwnie zaprzeczając oczywistym faktom.
RealAKP - @bartekno: pisałem przecież, serio, weź jakikolwiek tytuł, dosłownie. Dirt4...

źródło: comment_pzIau2Yb5zQVQBHI3ZcP49RFL7ysS4P0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RealAKP: gralem w gry serii F1, Assetto Corsa od pierwszego releasu, rFactora, BeamNG, Wreckfest`a (ok to sa gry Early access niektore), Spintires, gry z serii Forza, WRC i wszystkie byly niedopracowane po releasie, niektore pozostaja niedopracowane do dzisiaj. moze jedynie seria DIRT i tu przyznam Ci racje jest lepiej dopracowana. natomiast PC2 nie odstaje absolutnie od stawki...
wczoraj spedzilem kolejne kilka godzin grajac w PC2 w single eventach i na multi,
  • Odpowiedz
@bartekno: pisałeś to już, żadna gra nie jest idealna i każda ma jakieś błędy. Ale chyba rzeczywiście gramy w zupełnie inne tytuły, ponieważ moja w dniu premiery była niegrywalna a dzisiaj, niemal przy każdym uruchomieniu, natrafiam na jakieś bugi. No ale to już nic. Dobrze, że Tobie wszystko działa, ja mam przynajmniej z czego się pośmiać i na co ponarzekać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz