Wpis z mikrobloga

@Kliko: To było złudne marzenie jeszcze 2-3 miesiące temu, żeby bitcoin do końca roku dobił do 10k. Jest 16-17k - coś pięknego... ale i tak znajdą się frajerzy co piszą o pękających dupach bo ich dupa boli, że nie kupili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słabe
  • Odpowiedz
@Kliko: Taki, że cena bitcoin core jest rewelacyjna, przebija wszystkie oczekiwania i nadal ma potencjał, żeby rosnąć więc gdzie tutaj jakies pękające dupy XD
  • Odpowiedz
@Kliko: Nie ma czegoś takiego jak bitcoin core, jest bitcoin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konkurencją dla niego jest bitcoin cash lub poprawnie nazywając bcash
  • Odpowiedz
@FlameRunner: No, ale miły być chciałem

@Kliko: Widzisz, bcash chce jechać na marce bitcoina i nie dziwne, że inni nazywają to BCash - tak po prostu

Co do skrina - nie wnikam. Drobny atak jest, jednakże zastanawiając się - albo uznamy to za niedogodność kryptowalut, albo zwijamy interes, bo zawsze ktoś będzie atakował system.
  • Odpowiedz
@fervi: Corowcy powinni być teraz w euforii. W końcu mają przecenę i mogą kupić taniej btc. W dodatku mogą zdumpić swoje bch. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kliko: No ja dokupuję. Natomiast to bez znaczenia

Chodzi mi o to, że ludzie to chciwe małpy ( ͡° ͜ʖ ͡°) I na tym można skończyć wszystko, ale rozwinę w czym rzecz (co tylko potwierdzi tezę)

Założeniem Bitcoina było stworzenie pieniądza (...) dla ludzi, a nie dla krajów. Stworzyliśmy go, ale jak zaczął być coś warty, to
  • Odpowiedz