Wpis z mikrobloga

@Pedru: Ale w sumie te teksty wszystkie masakra. "Wybij se z głowy", od razu życie wydaje się #!$%@? bardziej. Albo jak przypomnę sobie to gonienie do nauki z wykorzystaniem fraz, od których mi się już wymiotować chciało, a jeszcze nic nie zacząłem robić.
  • Odpowiedz
@Pedru: ja tam lubie po całych tych świątecznych dniach #!$%@? bigosu ryby po grecku i sałatki jarzynowej jechać do maka na inne żarcie :D
  • Odpowiedz
@TigerTiger
@cryfortheindians A co polecacie z tego burger kinga? Bo ja nie jestem przekonany. Wczoraj kupiłem zestaw steakhouse i... duoy nie urwało. Kanapeczka niezbyt duża, mięsa srednio, w srodku posypka jak na zapiekance. A do tego w zawinięte w papier, gdzie w maku za tę cenę mam eleganckiego drwala, czy podwojnego royala w kartaoniku, którym to wlasnie bardziej się najadam niż wczoraj tym steakhousem. I smak lepszy. Ale może na zła kanapkę
  • Odpowiedz
@Pedru: Stoję raz w maku przy monitorkach do zamawiania i przychodzi rodzinka matka ojciec i dzieciak. Młody zamawia sobie happy meala czy cos tam z zabawka a ojciec nad nim po co ci ta głupia zabawka masz w domu zabawki, ale to jest głupie i tak przez 15 min XD
  • Odpowiedz
Oczywiście my narut polski spuszczamy się do śmieciowego jedzenia jakim jest Makdonalt gdzie w ju es ej te restaurację są postrzegane jako jadłodajnia dla plebsu, ehhh polacy nam to wystarczy tylko ładnie gówno zareklamować i je zjemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz