Wpis z mikrobloga

@Misterius kurde weź wywal ten czat youtube, on zapamowuje cały czat ze strony a ty się jeszcze ich słuchasz i co kamerkę zamiast to rozegrać delikatnie podchodami to dajesz im ruchanie albo inne dźwięki na dzień dobry które od razu cię zdradzają :/ Nie powinieneś się nimi sugerować bo to są dzieciaki z podstawówki i gimnazjum których jeszcze nie przestało bawić słowo "kupa" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#misteriusowystream
  • 3
@Karton12: właśnie moim zdaniem tak jak była akcja w restauracji to puszczanie jakiejś syreny jest #!$%@?, bo przecież to nie leci jakoś mega głośno, wiec nikt #!$%@? nie uwierzy że to jakiś alarm. Za to jak puścisz jakieś jęki to ludzie się zmieszają i jest ciekawiej.
@Kebonafajda: @RuraPCV: przekopiuję z innego komentarza

tylko że te seksy lecą w ostateczności, jak każdy ich chce i niezbyt jest wybór. Jak jest kamera za uchem jakiegoś kolesia w recepcji, to co mogę puścić? Tak czy siak on się szybko skapnie, że ja to ja. Jak za to jest kamera dalej od człowieka, to przeciez puszczam powoli jakieś pukanie, szeptanie i inne ciche dźwięki otoczenia. A jak raz czy dwa