Wpis z mikrobloga

Pytanie do masochistów, którzy nadaj oglądają stimy Magicala:

skoro już dobrze wiecie jakim grubas jest obłudnikiem
wiecie jakie jego strimy są słabe
wiecie, że 90% strima to siedzenie na kanapie
wiecie, że szczyt dymów na urzędniczej to jajecko w okno

to po co nadal oglądacie ten chłam? Lubicie sobie ponarzekać na grubasa czy czekacie aż Goha zdechnie na lajwie? Jeśli to drugie to możecie się zawieść, bo gdy menelica dostanie padaczki, to natychmiastowo będzie strim off.

#danielmagical
Pobierz F.....r - Pytanie do masochistów, którzy nadaj oglądają stimy Magicala:

skoro już ...
źródło: comment_wr742sgWzWnaXD5JHPc4xcPmTIQo6aYt.jpg
  • 9
@Finster: dokladnie jak @polaczyna napisał to jest przyzwyczajenie i uzależnienie poniekąd jak sie robi coś cały czas ciężko od tego odejść mimo to że Daniel może kłamać, oszukiwać ich za monitora fizycznie tego nie dotyka więc czują sie bezpiecznie i jedynie na co sie porywają to na hejt+łapka w dół co i tak poszerza mu zasięg mimo hejtu. Nie raz pisałem że oglądać daniela najlepszym razwiazeniem jak juz ktos chce go
@Finster: czekam aż:
- dokona się eksmisja / przyjdzie komornik
- Jaca zacznie coś robić albo ucieknie stamtąd
- ktoś przyjdzie i wygarnie obłudę Magicala i Gohy skutecznie pokazując im ich błędy w postępowaniu i myśleniu
- Gruby się załamie przez spadającą ilość widzów i donejtów lub zerwanie z Nosaczem i #!$%@? coś na live
- dojdzie do rękoczynów między domownikami lub ktoś pobije Daniela żeby wyciągnąć od niego kasę
-
to po co nadal oglądacie ten chłam? Lubicie sobie ponarzekać na grubasa czy czekacie aż Goha zdechnie na lajwie? Jeśli to drugie to możecie się zawieść, bo gdy menelica dostanie padaczki, to natychmiastowo będzie strim off.


@Finster: czekamy na epilog czyli upadek tucznika, bomby na urzędniczej, na upartego nawet taki #!$%@? jak małysz dostał od arsena ALE przede wszystkim na to że grubas z przyczyn zależnych lub nie ogłosi zakończenie działalności