Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwracam się z pytaniem do #rozowepaski. Gdzie kupujecie bieliznę? Jakie sklepy internetowe, jakie sklepy w galeriach? Głównie #krakow Bonarka. Chcę coś kupić żonie pod choinkę. Raz zamówiłem jej komplet z intymnej za nie mała kasę I szału to to nie robiło. Więc albo chce faktycznie wydać więcej kasy i kupić coś ładnego I porządnego, albo mniej, ale żeby było na poziomie. Drogie i takie sobie już ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°) żona zna mój nick i czyta mirko, więc dodaje z anonimowych. Tagi dla atencji #bieliznaboners #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 15
  • Odpowiedz
MiłosnyKat: A czy pomyślałemś, że może żona nie chce bielizny? XD Kup jej coś od siebie, a nie coś jej od siebie dla siebie..
Bielizne kup bez powodu, zawsze jej kupuję co jakiś czas, ale nigdy na żadną okazję, bo uwazam to za durne. Żona nie ma jak się pochwalić potem między koleżankami co jej mąż kupił, bo kupuje jej bieliznę z choinki na choinkę. Serio.. kup jej bieliznę teraz i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja polecę od siebie "Grubą Nicią Szyte" - dostępne na FB. Bielizna szyta na wymiar, więc jest świetnie dopasowana, no i doskonała jakość materiałów oraz wykonania - moja żona była zachwycona (a ja jeszcze bardziej) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety z zamówieniem na święta zapewne już nie zdążysz(czas oczekiwania), ale polecam skorzystać w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz