Wpis z mikrobloga

Tak na spokojnie wykopki.. patrzcie skoro oni mają 70k zadłużenia to hmm.. oni musieli nie płacić ponad 10 lat za mieszkanie..10 lat = 120 miechów .. przyjmę 300 za czynsz ( wiadomo wcześniej to były grosze w zakładowych mieszkaniach) + 50 zł za wodę ( więcej nie zużyją tym bardziej, że się nie myją ^^ ).. 120 x 350 = 42 x 20 % odsetek ( też przyjmę płaską stawkę, bo to się zmienia i wiadomo odsetki od odsetek ) = 50k (,) i tak mało, ale ok.. i co tej menelicy nawet nie chciało się iść do Administracji PKP powiedzieć ' panie kierowniku nie mam teraz pracy daj mi pan miotłę czy łopatę zamiotę czy też będę odśnieżać i odrobię czynsz ' .. i fakt go ha ma rację z jednym gdyby nie strimy tucznika dalej by siedzieli jak mysz w dziurze, ale tu policja tam butelki i awantury pijackie i sąsiedzi się wkurzyli i pisma do PKP.. Tvn etc za to nieróbstwo nie powinni dostać ani złotówki, bo nie wykazali się żadną inicjatywą żeby sobie pomóc tylko liczyli / liczą w dalszym ciągu jak im manna z nieba spadnie.. i przyznaje się wysłałem raptem, a może aż 5 esów.. i żałuje.. tfu zwierzynscy (,)

Zobaczcie ile oni fajek palą jedna za drugą.. fart, że tytoń kręca.. jak oni w półtorej dnia przekopcili wagon - 10 ramek fajek.. okno zamknięte tam musi #!$%@?ć niemiłosiernie .. wejdziesz i cały ten smród siada na Ciebie.. a tfu

Jak to powiedziała pewna osoba ( nie będę mówił kto, ale ma 1000 % racji) im się nie należy

#danielmagical
  • 15
@CodexGigas: Oni 5 lat temu dostali wypowiedzenie za niepłacenie czynszu. Więc na bank dłużej niż 5 lat nie płaciła. Do tego miała okazję wykupić to mieszkanie za 5 tysięcy i nie wykupili, mimo że mieli jakaś kasę z odszkodowania.
Oni pracowali na te sytuacje w domu i eksmisję latami. Dana po prostu to przyspieszył zadyma z sąsiadami.
@unnamed_soldier: Po co ma spłacać ? Głównym najemcą była go ha. Nie ma żadnych innych ruchomości / nieruchomości nic nie zabiorą. Do pierdla jej nie wsadzą, bo wystarczy teraz świrować .. alkoholizm to choroba psychiczna i leczy się psychiatrycznie. Zamkną ją do psycholi tucznik będzie jej podrzucał małpki albo będzie chodzić na seanse AA ,a po seansach monopolowy ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak odejdzie z tego padołu
@Mitsu-_-: Przeczytaj co napisałem wyżej.. muszą .. ale czy spłacą nie bo.. 'Po co ma spłacać ? Głównym najemcą była go ha. Nie ma żadnych innych ruchomości / nieruchomości nic nie zabiorą. Do pierdla jej nie wsadzą, bo wystarczy teraz świrować .. alkoholizm to choroba psychiczna i leczy się psychiatrycznie. Zamkną ją do psycholi tucznik będzie jej podrzucał małpki albo będzie chodzić na seanse AA ,a po seansach monopolowy ( ͡