Wpis z mikrobloga

Creality3D CR - 10 w dobrej cenie. Teraz tylko $348,99 z kuponem rabatowym

Link do produktu: Creality3D CR - 10 Cena: $348,99 Kod: CR10UK31

--------------
Zajrzyj też na -----> moje wcześniejsze posty.
Sporo ciekawych rzeczy w niskich cenach!

Obserwuj tag -----> #gbtop <----- a najlepsze kody zawsze wyświetlą ci się w aktualnościach
Możesz go też czarnolistować, ale nie polecam takiego stylu życia.

Chcesz być wołany do najlepszych promocji?
Zapisz się na listę na moją mirkolistę #gbtop

Szukasz kodu rabatowego na jakiś produkt?
Zajrzyj na stronę z kodami. Być może znajdziesz coś dla siebie. Zobacz tutaj:
Specjalna strona i kody rabatowe na Gearbest.com

Kody rabatowe na całe kategorie produktów
Jeżeli nie możesz znaleźć kodu na swój produkt zajrzyj koniecznie -----> do tego wpisu
Znajdziesz tam kody rabatowe na całe kategorie produktów.


#gbtop #gearbest #promocje #promocja #okazje #cebula #chinskiecuda #kupony #kuponyrabatowe #kodyrabatowe #druk3d #drukarki3d
eternaljassie - Creality3D CR - 10 w dobrej cenie. Teraz tylko $348,99 z kuponem raba...

źródło: comment_DvfXB9qoOOClk2QJyY15xv40677crm4c.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Ezojil: Dzięki! Chciałem z magazynu w Europie (najchętniej u nas/sąsiadów) - po pierwsze czas oczekiwania z chin są teraz jakieś horrendalne, a dwa - z Vatem będzie jakieś ~700 zł
  • Odpowiedz
@rybycy: Chyba, że chcesz więcej wydać to fajna oferta jest teraz właśnie na CR-10 ale z Czech a nie z Uk jak w tym poście. Taniej wychodzi ;) i szybciej jest, sam jak będzie jeszcze to po świętach zamawiam. 1241.33zł z DHLem niby dostawa max 5 dni ;)
  • Odpowiedz
@Ezojil: raczej więcej nie chcę wydać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dzięki.
Zdaję sobie sprawę o pewnym prawdopodobieństwie jeżeli chodzi o VAT - patrzę jednak teraz jak opóźnione są moje przesyłki (średnia ~60 dni z 40 paczek zamówionych w ostatnich 2 miesiącach) i nie chcę czekać na drukarkę do lutego ;)
  • Odpowiedz
@Ezojil: wczoraj wieczorem zamówiłem z tej oferty, dziś już ma tracking nadany, może do piątku dojdzie, dodatkowo 500 pkt GB tj. 10$ za zakup i 5% z givingassistant to mała cebula jest
  • Odpowiedz