Wpis z mikrobloga

#gearbest #priorityline #qicycle
Witam. Czy ktoś kiedyś zamówił sobie rower elektryczny z gearbest? Ja zamówiłem 10.11.2017 i jedyna informacja, którą mam, to, że paczka była w chengdu sorting center w 23.11.2017 i później nic. Może któs ma jakieś doświadczenie jak to ma wyglądać? Dziękuję
  • 9
  • Odpowiedz
@kskdkm: może zamówiłeś nierejstrowaną paczką. Jakbyś podał rodzaj przesyłki to może ktoś by ci pomógł. Jest teraz okres, gdzie dużo paczek leci do Europy i zawsze mogą być jakieś opóźnienia.
Jak płaciłeś przez PayPal to nie masz coś się martwić.
  • Odpowiedz
@kskdkm: tracking pociągowy przesyłek priorityline często nie działa, norma
musisz czekać i tyle ci zostało

może zamówiłeś nierejstrowaną paczką.


@Ban_gladesz: ta nierejestrowaną rower.....

Jakbyś podał rodzaj przesyłki to może ktoś by ci pomógł.


przecież podał
  • Odpowiedz
dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

@Ban_gladesz dokładnie się nazywa "Priority Mail for Electric Scooter Only".

Tak jak @Andczej powiedział, jest to tracking pociągowy ale w jakimś włoskim forumie spotkałem informację, że pojawiają się w między czasie Kazachystan, Rosja, Białoruś itd. W moim przypadku nic takiego się nie zdarzyło.

Co prawda jakieś 15 dni temu pojawił się na stronie GB nowy nr trackingu na niemiecki UPS i ten stary tracking 2 dni temu całkowicie
  • Odpowiedz
że pojawiają się w między czasie Kazachystan, Rosja, Białoruś itd. W moim przypadku nic takiego się nie zdarzyło.


@kskdkm: nie zawsze, moja przesyłka ma tylko pierwszy status taki jak ty, kolega ma za to pełny tracking, to normalne, czasem nawet nie ma nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na stronie GB nowy nr trackingu na niemiecki UPS


ten tracking ruszy gdy przesyłka będzie odprawiona w EU
  • Odpowiedz
Już odebrałem rower z UPS. Jest naprawdę świetny i wszystkim polecam :) Kupiłem na stronie gearbest 10.11.2017 i odebrałem 27.12.2017. Czyli nie aż tak źle :)
  • Odpowiedz