Wpis z mikrobloga

Ale sie wkurzylem z tym revolutem, chca milion danych i zdjecia dokumentów... oczywiscie we wszystkich sponsorowanych recenzjach nie widzialem takiej informacji

Jest cos podobnego co pozwoli mi zaoszczedzic troche hajsu na przewalutowaniu ale bez podawania miliona danych? Wydaje ok 100$ na zegarek wiec 20zł by było fajnie przyoszczedzic

#gearbest #banggood
  • 15
  • Odpowiedz
@Guines: dla 20zl nie warto, ale jesli duzo kupujesz to owszem. zaoszczedzilem kilkaset zl z revolutem i nie zaluje wyslania im danych. inna sprawa ze zdjecie latwo zafalszowac.
  • Odpowiedz
@tomasz3: Karty Visa Getin Bank lub Envelo? Przeliczają bez spreadu bankowego, po kursie Visa. No i Polski nadzór bankowy trzyma nad nimi łapę a nie Kreml.
  • Odpowiedz
@Bij00u: Kurs Visy jest gorszy od kursu Revoluta.

No i Polski nadzór bankowy trzyma nad nimi łapę a nie Kreml.

???
Nie wiedziałem, że Wielka Brytania już wyszła z UE i zawiązała jakiś związek z Rosją. Kiedy to się stało?
Poza tym, nawet gdyby ten nadzór był kazachski albo kajmański, to doładowanie Revoluta zajmuje kilka sekund, więc możesz to zrobić bezpośrednio przed transakcją i trzymać tam większe środki tylko przez kilka
  • Odpowiedz
@Guines: Konto walutowe w Kantorze Alioru. Podpinasz pod PayPal i już. Nie musisz wysyłać skanów dokumentów, wystarczy podanie danych z dowodu.
  • Odpowiedz
@as007: Karta walutowa tego kantoru też jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej transakcji, jest na to pół roku( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam i polecam.
  • Odpowiedz
@Andczej: nie? W sensie nie do końca, jaki bank wysyła kopie danych swojego uzytkownika, przelew ma na celu potwierdzenie danych, zreszta jest roznica wysyłac komus zdjecie dowodu a zrobic przelew, czy potwierdzenie z innego banku ze taki ktos istnieje
  • Odpowiedz