Wpis z mikrobloga

@smierc_z_grzybow: Mecenas z Piaseczna w słynnym liście powiedział, że były prawie-prezydent Białegostoku ma bęben, no i Konon tak sobie w trakcie emocjonującego filmiku odezwał do Mecenasa "nibębenie". A nizerałk, to nawet nie pamiętam genezy, ale to ten sam filmik.
  • Odpowiedz
@smierc_z_grzybow: Wszystko zaczęło się od listu Mecenasa z Piaseczna do konona gdzie on mu zarzuca, że ma bęben i jest żarłokiem. Nikt nie jest w stanie zrozumieć skąd wzięły się przedrostki ,,ni'' Moja teoria jest taka, iż konon w trakcie amoku jedno myślał a co innego mówił stąd powstały te słowa hybrydy. Jak wcześniej napisałem, mecenas zarzuca kononowi, że ten jest żarłokiem i ma bęben ale konon myśli, że jest wręcz
  • Odpowiedz
Moja teoria jest taka, iż konon w trakcie amoku jedno myślał a co innego mówił stąd powstały te słowa hybrydy. Jak wcześniej napisałem, mecenas zarzuca kononowi, że ten jest żarłokiem i ma bęben ale konon myśli, że jest wręcz przeciwnie. Chcąc odbić piłeczkę zaczął wyzywać Mecenasa tak jak on jego ale w myślach dalej miał zaprzeczenie, że on nie jest żarłakiem ale mecenas już tak. Tak to powstała moim zdaniem hybryda myślowo-słowna.
  • Odpowiedz