Wpis z mikrobloga

@kuki_1988: Dzięki za paczuchę ;). Dostałem ją w czwartek i już wieczorem szukałem objaw hiperglikemii w necie :). Nie mogłem się powstrzymać od jedzenia tych słodkości. Pytałaś co wygnało mnie do UK. Nie była to raczej moda. Pracowałem w Polsce, ale zawsze chciałem wyjechać, bo jakoś tak wydawało mi się, że jako niewykwalifikowany pracownik w Polsce nie utrzymam się za bardzo. Nigdy też nie wiedziałem co chcę robić w życiu, do tego ciągłe tłumaczenie się w WKU i odraczanie wojska trochę mnie wkurzało (służba wojskowa, była jeszcze wtedy obowiązkowa), więc bardzo ciągnęło mnie do obcych krajów :). Miałem mnóstwo radochy odpakowując te wszystkie prezenty. Każdy z osobna, za każdym razem z lekką ekscytacją. Książka jest super. W dzisiejszych czasach niby wszystko można znaleźć na necie, ale przeglądając tę książkę, zrozumiałem, że nie domyślił bym się nawet połowy rzeczy których powinienem szukać. Teraz mam wszystko w jednym miejscu i niedługo mam zamiar się edukować. Co do Twojej nadziei, by informacje z książki nigdy mi się nie przydały, to moja nadzieja jest nieco inna ;) (to chyba wciąż jakieś chłopięce marzenia o przygodach i podróżach :)). Lista na zakupy na pewno się przyda. Kiedyś jak miałem kupić gąbki do mycia naczyń, to pomimo usilnych prób i wyjazdów specjalnie w tym celu, nie mogłem ich kupić ponad miesiąc. Próbowałem kiedyś używać telefonu w celu robienia list potrzebnych rzeczy- jak do tej pory udało mi się to może 2 razy w życiu :). Więc mam nadzieję, że nauczę się używać Twojego rękodzieła(już wisi gotowe na lodówce). Scyzoryk i lampka już leżą w samochodzie. W sumie lampkę biwakową już miałem wcześniej, ale do auta na awaryjne sytuacje ta będzie super. Multitool też się przyda. W sumie nawet nie myślałem, że na biwaku mogę potrzebować, czegoś poza nożem, ale teraz będę brał też multitool i przekonam się kiedy się przyda. Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo za paczkę. Sprawiłaś mi nią oraz swoim listem dużo radości. Życzę Ci Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Pozdrawiam
Bartek
  • 1
  • Odpowiedz