Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem że Botoks był szkodliwym społecznie filmem i tu hejt był uzasadniony ale nie rozumiem i tak tego całego hejtu na Vege. Te jego nowe filmy to ogólnie znośne komedie z prymitywnym humorem które i tak lepsze niż większość innych polskich produkcji.

#kobietymafii #film #kino
  • 10
  • Odpowiedz
@Zuben: problem jest taki, ze wiekszosc polakow ogladajacych filmy vegi uwaza je za dokumentalne, albo oparte na faktach. A to poprostu dobre filmy fabularne/sensacyjne/akcji skierowane do popkultury.

Tak to juz sie u nas utarlo ze jak polacy robia film to albo komedia romantyczna, albo oparty na faktach opisujacy martyrologie narodu polskiego film o holokauscie.
  • Odpowiedz
Te jego nowe filmy to ogólnie znośne komedie


@Zuben: Odważne stwierdzenie. Humor przepisywany z jeja.pl z 2011 roku.

i tak lepsze niż większość innych polskich produkcji.


Jakich? Czegoś typu Porady na zdrady? To że tylko o takich słyszysz, to nie znaczy, że tylko takie filmy są w Polsce robione. Pisanie takich rzeczy świadczy o twoich bardzo poważnych brakach w znajomości polskiego kina.
  • Odpowiedz
Odważne stwierdzenie. Humor przepisywany z jeja.pl z 2011 roku.


@RoHunter: Przecież napisałem z prymitywnym humorem.

To że tylko o takich słyszysz, to nie znaczy, że tylko takie filmy są w Polsce robione.


@RoHunter: Nie ale większość Polskich komedii, durnych romansów i filmów czysto rozrywkowych bo tak traktuje "Dzieła" vegi są właśnie znacznie gorszego poziomu.
  • Odpowiedz
Przecież napisałem z prymitywnym humorem.


@Zuben: Napisałeś też, że są one "znośne".

Nie ale większość Polskich komedii, durnych romansów i filmów czysto rozrywkowych bo tak traktuje "Dzieła" vegi są właśnie znacznie gorszego poziomu.


Napisałeś co innego. Porównywałeś filmy Vegi do "innych polskich produkcji". Czyli do ogółu polskiej kinematografii. Skąd ktokolwiek ma podejrzewać, że chcesz się babrać w takim gównie?
  • Odpowiedz
@Zuben: Napisałeś też, że są one "znośne".


@RoHunter: Bo są. Jakieś specjalnej różnicy między nowi pitbulami a np strażnikami galaktyki oprócz tego że ten drugi jest skierowany teoretycznie do młodszej grupy wiekowej nie widziałem.

Skąd ktokolwiek ma podejrzeć, że chcesz się babrać w takim gównie?


@RoHunter: Bo stanowi ono sporo część szczególnie tych bardziej promowanych filmów.
  • Odpowiedz
@Zuben: Na początku pisałeś ogólnie o wszystkich polskich filmach. Więc oczywiście się musiałem z tobą nie zgodzić. Potem piszesz o polskich "blockbusterach", więc jasne, że poziom zbyt wysoki nie jest, bo obok Botoksu w tegorocznym polskim box office rywalizuje on z Listy do M. 3 i Sztuką kochania. Daleko w tyle jeszcze są Porady na zdrady, Po prostu przyjaźń czy Volta. Nie trudno jest się wyróżnić na takim
  • Odpowiedz
@Zuben: Nie chodzi o jakość humoru czy fabułę bo to faktycznie nic czego nie byłoby wczesniej. Chodzo o silenie się na autentyczność i oparcie na rzeczywistych wydarzeniach. Ludzie niestety w to wierzą.
W przypadku Botoksu to przekroczyło wszelkie granice, ale wcześniej też wiele lepiej nie było.
  • Odpowiedz