Wpis z mikrobloga

Mirki co jakiś czas zamawiam banery reklamowe z prostymi napisami i mam do was pytanie do kogoś kto się zna:

otóz dostałem baner na którym kolor żółty nie jest jednolity tylko ma ziarno w postaci kropek czerwonych lub czarnych przez co wygląda tragicznie i kolor z bliska jest masakryczny i nie przypomina czystego żółtego tylko brudny żółty

napis nie ma ostrych krawędzi tylko jest delikatne przejście (rozmyte)

Poprzednie banery tego nie miały a zamawiałem już z 10-11 i pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło - nie znam się więc wole się zapytać może ktoś z mirków wie czy to jest ok

Po lewej w ciapki po prawej ok

#druk #drukarki #wydrukowane #pytanie #pytaniedoeksperta #drukarnia
bi-tek - Mirki co jakiś czas zamawiam banery reklamowe z prostymi napisami i mam do w...

źródło: comment_zMyT87gQoONHtLrWjYzat6BHbz2ocNQg.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: @xyz23: Nie oddawałem im pliku tylko informacje że chce żółte tło + napis i nr telefonu oraz wymiary banera i na koniec zdjęcie poprzedniego robione komórką jak wisiał na budynku także z niego cięzko by mieli skopiować a projekt który podesłali wyglądał ok i nie był to wklejenie zdjęcia na projekt tylko sami zrobili.
  • Odpowiedz
@bi-tek Nic nie #!$%@?. Po prostu na gownianej chinskiej maszynie lepiej sie nie da ☺... Poza tym dostales duzo gorszej jakosci baner niz miales poprzednio.
  • Odpowiedz
@adi__123: Gdybym wiedział dopłacił bym sobie te kilka zł do każdego metra kwadratowego, ale skoro dostawałem w podobnej cenie zawsze takie jak po lewej to chciałbym chociaż wyjaśnienia, z drugiej strony pisząc im że chce baner taki jak ze zdjęcia tyle że numer ma być inny to dostałem projekt do akceptacji z identycznym jak na foto a wyrażnie im napisałem że "taki sam format ale ze zmienionym numerem telefonu"

@xyz23:
  • Odpowiedz
@bi-tek Pamietaj, ze baner oglada sie z dosyc duzej odleglosci i te wszystkie niedoskonalosci beda zupelnie niezauwazalne. Poprzedni baner robiles w tej samej firmie?
  • Odpowiedz
@adi__123: Są jeszcze przebitki białego koloru, może chamskich pasów nie ma ale widać niedodrukowaną farbe jakby - zapomniałem o tym bo w domu nie rozwijałem całego baneru
  • Odpowiedz
@bi-tek
@xyz23 Wg mnie reklamacja w tym przypadku moze byc tylko uznaniowa, tzn. firma albo ja uwzgledni albo nie ☺ Moga powiedziec ze tak drukuja i tyle. Ja od siebie bym czegos takiego nie oddal, ale przez 15 lat na rynku juz naprawde duzo badziewia sie naogladalem i roznych opowiesci nasluchalem ☺
  • Odpowiedz
@adi__123: szczerze, jakby mi powiedzieli, że nie chcą przyjąć reklamacji. To bym im to zostawiła, powiedziała, że mają sobie wsadzić to wiadomo gdzie i poszła zamówić inne u rzetelnego drukarza.
  • Odpowiedz
@xyz23 i tak sie niestety czesto dzieje... Ale tak sie konczy pogon za cena. Kiedys metr banera kosztowal 40 pln. Teraz da sie znalezc za 10 pln... Skads ta roznica sie bierze. Ja wogole banerow nie robie. Dla mnie nieoplacalne ☺
  • Odpowiedz
@adi__123: Ten baner po lewej dobry kosztował 9,99 zł - specjalnie sprawdzałem tyle że drukarnia się już zwinęła z allegro ten co teraz kupiłem był po 14,99 za metr bo inni liczyli sobie przy wymiarze 120x160 4m2 i wychodziły kwoty np 50-80 zł + np 25 zł kurierem wysyłka

Chciałem mieć tanio to będę to robił 2x - trudno
  • Odpowiedz