Wpis z mikrobloga

Właśnie wysłałem paczkę do Londynu, w sumie trochę nie wysłałem tego co chciał gościu, ale był jakiś #!$%@? i specjalnie dopisał że interesuje się fotografia, ale nie ma dobrego sprzętu i że lubi klawiatury mechaniczne xdddd no ale wysłałem mu słodycze, piwo i maskotkę z world games (interesuje się szermierka, więc zaprojektowałem do tej maskotki epee I wydrukowalem na 3d ale zapomniałem wysłać xddd). No ale dośle mu listem. A ja chyba nic nie dostanę, chyba że to działa inaczej trochę #redditgifts #secretsanta
kaszankaschabowa - Właśnie wysłałem paczkę do Londynu, w sumie trochę nie wysłałem te...

źródło: comment_Ws02fV4osl3VxWMaHEO5qCckVNkOruPa.jpg

Pobierz
  • 9
@kaszankaschabowa: no różnie można trafić. Ja raz w edycji Colors nie dostałam ani jednej rzeczy we wskazanym przeze mnie kolorze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za to w edycji Snacks dostałam tyle amerykańskich specjałów, że jadłam to i jadłam przez długi czas - super paczka to była :)
@kaszankaschabowa: niestety nie masz takiej pewności. 5500 osób zapisało się jako rematch santa. Na razie na ponad 103k zapisanych osób, wysłano dopiero 66k paczek. W pierwszej kolejności chyba rematchowani są ci, których santa nie wszedł w ogóle w profil swojej pary, potem Ci, których santa nie zaznaczył, że wysłał paczkę.