Wpis z mikrobloga

@spoxman: właśnie sam studiuje na AGH i przed chwilą sobie przypomniałem o czymś takim. Nie mniej jednak inżynier dźwięku to nie osoba która miksuje :P To inne rzeczy troszkę.
Fb Kotłowni jest martwy od ponad roku. Wiesz czy może oni tam działają cały czas?
@rurek49 nie, ale kształcilem się w tym kierunku. Skoro studiujesz na AGH to przejdź się na spotkanie koła AES (audio engineering society) i pogadaj z ludźmi przed czy po spotkaniu. Ciężko mi powiedzieć czy są skłonni do dzielenia się wiedzą za darmo, ale skoro oferujesz cebuliony to mityczni biedni studenci na pewno się skuszą na prywatne lekcje :)

Zacznij od ściągnięcia reapera :)
@spoxman: nagrania na ścieżki już mam :) wszystko szkolnie nagrane. Perkusja na około 7 śladów, do tego gitarki osobno, bass z lini, wokal + chórki :) kwestia miksu, bo nie umiem sobie poradzić z tym aby to brzmiało, tak hmm szeroko. Do tego nie umiem do końca ustawić gitar tak aby to wokal był maksymalnie z przodu.
Żeby nie było. zakamarkiaudio.pl czytałem w większości :)
@rurek49 czyli nagrywałes wszystko osobno. Fajnie, ale Szkoda że nie dodałeś do tego jeszcze kolejnego śladu nagrywanego jakimś systemem stereofonicznym. To by pomogło w kreowaniu przestrzeni. Ale pewnie z tego też coś się da wyciągnąć. U mnie (politechnika Wrocławska) jednym z ćwiczeń na ćwiczeniach z inżynierii dźwięku (a może z technologii nagrań?) było właśnie robienie miksu jakiejś szanty. I powiem Ci ze dla studenciaka materiał w postaci śladów z nagrania to była