Wpis z mikrobloga

@curtao: Ok, kończę drugi sezon #theoffice i już wyrobiłem sobie zdanie na temat tego serialu :)
Jest świetny :) najśmieszniejszy oczywiście Michael - uosobienie wiecznego #przegryw który chyba w każdej scenie musi zrobić coś głupiego i śmiesznego :) Dwight też daje radę :D7

Palmę pierwszeństwa w mockumentary (i ogólnie w zakresie wszystkich seriali komediowych) jednak dla mnie ma genialny serial

  • 8
@zbyasr: @Ksiunc: Chłopaki z Baraków to totalnie absurdalny humor, Dużo strzelania, przekleństw, narkotyków, przekrętów, drobnej przestępczości, patologii (coś jak u nas Cyganie xD) . The Office jest o wiele przystępniejszy, ma bardziej złożone wątki fabularne i miłosne, wulgaryzmów brak :) No kto co lubi Panowie, ale moim zdaniem warto dać TPB szansę. Znam kilku ludzi, którzy na siłę przemęczyli pierwszy sezon, a potem nie mogli przestać oglądać :)

@irastaman:
@curtao ja oczywiście dam szansę chłopakom z tego względu że The Office po pierwszym podejściu też mi nie poszedł i odpuściłem po 1 sezonie. Po prsotu trzeba trafić w odpowiednim czasie, no nie każdy nastrój jest dobry do konkretnego serialu. Tak to u mnie wygląda.
@Ksiunc: Dokładnie, ja The Office próbowałem oglądać na ultra kacu i wyłączyłem po połowie pierwszego odcinka. Wróciłem po kilku miesiącach i takie powroty są świetne :)

Następne w kolejce jest Peaky Blinders, bo podobno klimatycznie zbliżone do Sons of Anarchy (wiem, wiem odbiegam teraz od seriali komediowych) :)