Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie te głupie amerykańskie komedyjki w których brzydki #!$%@? stulejarz na końcu ma miłość/seks z najładniejszą i najpopularniejszą dziewczyną w szkole (często w takich filmach laska rzuca umięśnionego modela 10/10 xD). Ogarnięty stulej wie, że jest to fantastyka jak np. Władca Pierścieni. Niestety jakiś % stulejarzy daje się nabierać na głupstwa pokazywane w tych filmach i później kończy się to depresją, lub samobójstwem.

#tfwnogf #przegryw #film
K.....9 - #!$%@?ą mnie te głupie amerykańskie komedyjki w których brzydki #!$%@? stul...

źródło: comment_iNlvjlX6V8R7MUmj1SmNUbjl22mLAZDV.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@KZ_89: Powiem Ci, że znam jedną parę, gdzie koleś jest tak zwykły że aż boli, tak stockowy, ale to tak stockowy, że jakbym miał wybrać najbardziej przeciętną osobę świata, to byłby on. Z wyglądu podobny do nikogo a jednocześnie do wszystkich, zwykła praca, zwykłe zarobki zwykłego Polaka, jeansy i koszula w kratę, włosy na jeżyka, jeździ Oplem kilkuletnim, mieszkanko w bloku takim jescze z płyty, na fb parę zdjęc z jakichś
  • Odpowiedz
@jamaicaknight: skąd wiesz, ze jest czego zazdrościć? Może oboje są aseksualni i ich związek jest jedna wielka tajemnica, może po prostu była zdesperowana i to związek z rozsadku. Mało to takich par, nie wszyscy są ze sobą z miłości.
  • Odpowiedz
Ten gościu ze zdjęcia wcale nie jest taki brzydki LOL
Ja tam akurat lubię takie orle nosy, dla mnie zawsze to + do uroku
  • Odpowiedz
@KZ_89: Byś się #!$%@? zdziwił ile znam przykładów takich klasowych/grupowych miss, za którymi każdy się ślinił, a one w końcu wyszły za totalnego przeciętniaka.
  • Odpowiedz
Tymczasem spójrzmy na legendarny polski film Wesele Wojciecha Smarzowskiego.


@Dirty_Digger: porównujesz jakąś amerykańską masówkę robioną w kilka miesięcy do porządnego polskiego kina... To jakbyś polskiego krafta do Budweisera porównał xD Powinieneś to raczej do komedii romantycznych z Karolakiem porównywać...
  • Odpowiedz
@KZ_89: skoro takie coś cię razi, to obejrzyj kilka losowych szkolnych anime. Albo jakąkolwiek haremówkę (których jest multum) - za jakąkolwiek byś się nie zabrał, schemat jest ten sam. Mianowicie 3-5 czy więcej lasek zawsze leci na głównego bohatera. Więc nie narzekaj na amerykańskie produkcje, bo w porównaniu z chińskimi bajkami to tutaj mamy realizm xD

ogólnie w fimach amerykańskich jest popularny taki płytki motyw "dokonanie niemożliwego" (...)

to również domena
  • Odpowiedz
@KZ_89: A ja inaczej. Zawsze jak się utwierdzę w przekonaniu że to niemożliwe, to spotykam grubego spierdona 3/10 z piękną loszką. Jak to działa?
  • Odpowiedz