Wpis z mikrobloga

Dawno nie widziałem tak pięknego audio-wizualnego dzieła jak Godless. Oglądając serial miałem wrażenie, że każdy kadr jest tam dopracowany. Nie spotkałem się wcześniej z tak realistycznie przedstawionym i potraktowany tematem jakim jest koń w serialu czy też filmie.

Serial to pieprzony majstersztyk, z zastrzeżeniem, że jednak raczej dla dojrzalszego widza.

Jeśli masz 13 lat i lubisz avegersy, to możesz odpuścić sobie odpuścić i wrócić do punishera.

Dzięki Ci Netflix za tyle świetnych produkcji w tym roku.

#netflix #godless
  • 4
  • Odpowiedz
Jeśli masz 13 lat i lubisz avegersy, to możesz odpuścić sobie odpuścić i wrócić do punishera.


Ale co maja avengersy i punisher do tego serialu? Przecież można lubić niezobowiązująca rozrywkę jak i ambitne, bardziej niezależne produkcję uderzające w inne nuty.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Nie planuje rozpoczynać shitstormu. Po prostu to była informacja, że jeśli kogoś interesuje głównie strzelanie bijatyka i szybka akcja to tu raczej nie znajdzie nic dla siebie. No i nie twierdzę, że nie można lubić jednego i drugiego typu filmów, napisałem to zapewne przez moją od dłuższego czasu wewnętrzną niechęć do marvela.
  • Odpowiedz