Wpis z mikrobloga

Mircy pomocy! Szukam jakiegoś prostego i bezpłatnego programu do obróbki wideo, który pozwala na:
- dzielenie ekranu na dwie i cztery części
- podstawowe operacje na animacjach (przycinanie, start video w odpowiedniej sekundzie itp)
- ma widok z kanałami video i audio

Wiem, że ten opis sugeruje, że nie szukałem nigdzie indziej odpowiedzi, ale ściągnąłem ponad 15 programów i każdy z nich to kombajn, a ja czuję, że wystarczy mi kopaczka... Animacja która ma powstać to tak naprawdę mix pojedynczych filmików - mam 6 krótkich animacji i każda z tych animacji zawiera pojedynczy dźwięk z cymbałków. Chcę tak zmiksować te animacje, aby otrzymać krótką melodyjkę.

Teraz działam w bezpłatnej wersji Lightworksa, bo stosunkowo najłatwiej mi zrobić to co chcę...ale program przestał poprawnie eksportować animacje (z jakiegoś powodu zapętla dźwięk, a wideo idzie dalej).

Tak mi się wydawało, że kiedyś korzystałem z Ulead Movie Maker, ale teraz program wygląda jakby inaczej..

Jakiekolwiek sugestie mile widziane!

#kiciochpyta #montaz #filmowanie #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Bogdan191 może nie bezpłatny ale za 17 dolanow możesz aktualnie kupić bundla na humble bundle, zawierającego bardzo solidny sony vegas 14pro.
  • Odpowiedz
  • 1
@Valtari bundle działa na zasadzie progów. W miarę jak przekraczasz kolejne dostajesz więcej. Nie ma możliwości wybrania samego najwyższego pakietu bez niższych
  • Odpowiedz