Wpis z mikrobloga

Mirki, za jakieś połtora miesiąca wybieram się na 4 dni na Sardynię do Cagliari. Planuję wynająć samochód. Ktoś był i poleci jakieś must see? Może ktoś poleci jakąś wypożyczalnię samochodów?
#wlochy #sardynia #podroze #cagliari
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Przypomnij się w nocy lub uderz na pw, po pracy mogę podesłać trochę ciekawych lokalizacji. W wakacje sporo objechałem Sardynii :)
  • Odpowiedz
@krojcol: @EloBaza: @kolegapiotrek:
No cześć! To znowu ja. Ja byłem w środku lata więc moim głównym celem były plaże i wędrówki piesze. Nie wiem jak opisane przeze mnie miejsca wyglądają w zimie. W lecie większość z poniższych punktów urywało dupę.

Wylądowałem i miałem kwaterę w Sassari. Stamtąd poruszałem się autobusem po północy wyspy. Następnie wypożyczyłem skuter, kupiłem namiot w decathlonie i udałem się w podróż na wschodnie wybrzeże.

Odnośnie
Fazzy - @krojcol: @EloBaza: @kolegapiotrek: 
No cześć! To znowu ja. Ja byłem w środk...

źródło: comment_RTQxURnaG3nBGP8Sd33e7E2KgInAT2Vf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kolegapiotrek: Tak jak wspomniałem, nie wypożyczałem auta - w środku sezonu okazało się dla mnie zbyt drogie. Jednak myślałem o tym i po przeszukaniu internetu autonoleggiosardinya miał najlepsze opinie. Wypożyczyłem skuter w jednej z małych nadmorskich wypożyczalni, przy okazji uważam, że poruszanie się skuterem/motocyklem w lecie to dużo większy fun niż auto.
  • Odpowiedz