Wpis z mikrobloga

Witam Witam #idym, #epapierosy, #liquidy

Święta już tuż tuż, z tej okazji mam dla Was zniżki + małe #rozdajo, ale najpierw kilka informacji.

Na początku przyszłego tygodnia wprowadzimy dotowarowanie baz 3,6,9,12,18,50, malaysian mint 15ml, malaysian 120ml wszystkich + dorzucimy jakieś 2-3 nowe smaki :] Dodatkowo Brakujące Just Fake 30 wjadą aż miło i tak samo natury 30ml, a żeby jeszcze bardziej Wam utrudnić wybór aromatów to dorzucimy 5 nowych smaków :)

A teraz konkrety które Was interesują :)
Wrzucam dla Was kody "wykop10" x 5 i "wykop20" x 2 (każdy wie jak one działają), dodatkowo stworzę kupon rabatowy "mirko" na 30% w ilości sztuk 1 (słownie jedna), który to zostanie uaktywniony w poniedziałek 18.12 o godzinie 00:00:01 (kto pierwszy ten lepszy) ( ͡ ͜ʖ ͡)

No dobrze przechodzimy do #rozdajo
Utworzyłem kod rabatowy "rozdajo", który łączy się z innymi rabatami, ale nie daje nic szczególnego, no może poza fajnym napisem pod zamówieniem "Świąteczne Rozdajo".
Każdy (powtarzam KAŻDY) kto złoży zamówienie z tym kodem do 19.12 otrzyma do swojej paczuszki coś co Wam wybierzemy :)
Dokładnie tak jak w poprzednim #rozdajo po utworzeniu zamówienia, pod tym wpisem wrzucacie komentarz coś w stylu:

AHFAKAEU (identyfikator zamówienia) - tylko 3mg, lubię owocowe oprócz truskawki, nie tknę kremowych.

Tak samo jak w poprzednim #rozdajo, starajcie się pisać ogólnikowo bo to mają być niespodzianki!

Wydaje mi się, że wszystkie najważniejsze informacje zawarłem, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości wiadomo gdzie mnie znaleźć :)

Powodzenia wszystkim! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • 41
@Idym: AIWLSHHNW - tym razem może trochę mocniejsze 9-12mg, owoce ale coś w stylu kokosa, malibu , hawaje, palmy ()
@Adara: idym.eu
@gdyzgasnieswiatlo: z tym rabatem to wychodziło i tak drożej niż tutaj, a to na 99% był scam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mysz0n niestety kiedyś próbowaliśmy wejść w hardware, ale zdecydowaliśmy się zrezygnować ze względu na zbyt częste problemy z reklamacjami :(