Wpis z mikrobloga

@rocky_b: Atak super. Pomoc bardzo prawilna. Obrońcy środkowi wystarczający. Zmień jedynie wahadła. Florenzi i ghoulam if np na lewo. Bramka to buffon albo sif Sirigu.
Ogólnie to czas informować skład już raczej :)
@rocky_b: chodzi ze teraz kupuj karty IF. Te czarno złote. Ulepszające zawodników. Czasem można tanio perełkę kupić przetestować. Jak nie to na handel. Rzadko kiedy ceny informow lecą w drastycznie w dół. Nawet czasem rosną. Ewentualnie zbuduj sobie na boku jakiś drugi sklad za 30-50k i testuj inne ligi.
Jest jeszcze opcja z przestaniem grać w fife bo skład mam taki jaki chciałem xD ale to łatwiej powiedzieć ;)
@rocky_b na lewe skrzydlo bym polecal insigne, jeszcze mniejszy i szybszy skurczybyk :D. Za benatie manolasa. Hande na bramke. No i cos z lewa obrona zrobic ale tutaj juz if ghoul/alex sandro od biedy moze totgs rodriguez
@rocky_b: Nie wiem jak ten Twoj bramkarz, ale jesli nie broni jakos super to bym wrzucil Handanovicia. Jesli go kupisz to nie dawaj mu zadnego stylu gry, tak broni najlepiej.
@kreiws hmm, nie jest jakiś szczególnie zły, tyle że czuję juz konieczność poprawienia trochę obrony, a może swojego stylu gry w obronie bardziej. Z perinem dotarlem do 5 ligi, chyba go wymienię teraz.
@rocky_b Mysle se z tych dwoch co najpierw wymienic powinienes sam zdecydowac co wolisz. Mi osobiscie lukaku sie slabo gralo i wolalem rodrigueza. A handy jakos nie czulem na poczatku, straszne szmaty wpuszczal na poczatku. Dalem mu kota i nie mam zamiaru narazie go wymieniac.
@Blichar wymienie bramkarza, lukaku mi sie spoko gra, dobrze mi przecina linie podań, a tak to ma tylko #!$%@?ć kawalek boiska z piłką. Narazie styknie. Żałuję ze tydzień temu #!$%@? 130k na drafty xd zwrocila mi się moze polowa z tego xd teraz znowu trzeba duzo zbierać. Szczerze nie wiedzialem ze te ify co niektóre są takie fajne, np Perisic bardzo mi sie widzi na lewe skrzydło, to moja pierwsza fifa od