Wpis z mikrobloga

@mariusz5891: Napisałem. Na razie ściemniają, że muszą się dowiedzieć u przewoźnika o status paczki i żebym poczekał kilka dni. Będę im się co kilka dni przypominał. Poza tym uświadomili mnie że te dni, które widzisz przy rodzajach przesyłek, to jest "estimated delivery time" czyli nie gwarantują że dojdzie w tym czasie. W regulaminie mają napisane, że dają sobie 60 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czyli pitolenie typu
Poza tym uświadomili mnie że te dni, które widzisz przy rodzajach przesyłek, to jest "estimated delivery time" czyli nie gwarantują że dojdzie w tym czasie. W regulaminie mają napisane, że dają sobie 60 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@recholek_new: To mnie teraz zasmuciłeś cumplu, no ale zakupy u majfrendów uczą cierpliwości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lucass3d: Jeden ch... Regulamin obowiązuje na całej stronie. Czy zamówisz z Chin, czy z Czech, czy z Polski. Obojętnie co byś nie wybrał jako przesyłkę.
Jeśli pytasz skąd zamawiałem, to tak, z Chin Priority Line.
@Pedro0712: 2017-12-11 22:04:00 Przesyłka wysłana z Holandii do kraju przeznaczenia ( mała pomyłka się wkradła, kupiłem to 30.11 )
edit. paczki które zamówiłem wcześniej nadal stoją
Jak to jest z tym trackingiem - wszystkie moje przesyłki mają przedostatni status - czyli shipped out, dalej jest jeszcze dispatched. To znaczy, że już wyszły od nich z magazynu, czy nie? Czym te 2 się od siebie różnią?