Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy od ćwierć wieku demokrata wygrywa wybory do Senatu w głęboko konserwatywnej Alabamie. :) Link.

Ale mimo wszystko to bardzo smutne, że demokrata wygrał różnicą mniejszą niż jeden punkt procentowy z człowiekiem, który został wielokrotnie oskarżony o molestowanie seksualne, w tym nastolatek poniżej wieku przyzwolenia. 49% mieszkańców Alabamy, pomimo deklarowanej religijności i przywiązania do "tradycyjnych wartości", wolało zagłosować na człowieka w oczywisty sposób odrażającego i łamiącego wyznawane przez nich zasady (a może "wyznawane"?), byle wprowadzić do Senatu republikanina.

Zresztą nie tylko oni pokazali hipokryzję. Za republikańskim kandydatem murem stanął prezydent Trump, a po chwilowym zawahaniu - również władze partii. Nie świadczy to dobrze o ich moralności.

#neuropa #4konserwy #usa i w sumie #amerykawybiera2016
  • 21
  • Odpowiedz
@alkan: Zasadnicze pytanie. Są to udowodnione fakty czy tylko zarzuty? Bo wszędzie znajduje informacje jedynie o zarzutach. W takim razie ja zarzucam ci uprowadzenie i zgwałcenie 100 tysięcy afrykańskich dzieci. Udowodnij, że nie.
  • Odpowiedz
@alkan: Aha. Gościu otrzymał zarzuty w momencie podjęcia kampanii na urząd senatora. Owe kobiety nie przedstawiły żadnych dowodów na ów molestowanie, a Roy zaprzeczył aby kiedykolwiek miał z nimi kontakty seksualne. Ty za to już uznajesz go za winnego zbereźnego gwałciciela. Nie ma to jak domniemanie niewinności. Zaskakujące, że w #!$%@?ętym USA kilka aktywistek jest w stanie złożyć fałszywe oskarżenia. Naprawdę niewiarygodne. Oczywiście ty patrząc przez filtr swoich poglądów politycznych i
  • Odpowiedz
@Keert: Poszlaki są mocne: w latach 80' Moore dostał zakaz wstępu do galerii handlowej ze względu na skargi nastolatek, które tam nagabywał. Ponadto sam się przyznał, że chodził na randki z nastolatkami, nawet 16-latkami, będąc już po 30-ce.
  • Odpowiedz
@alkan: Nie wiemy czy nie jest to akcja nakręcona przez jego przeciwników to po pierwsze.
"Ponadto sam się przyznał, że chodził na randki z nastolatkami, nawet 16-latkami, będąc już po 30-ce. "
To coś nielegalnego? Dla mnie to niesmaczne ale lewica bodajże broni takich zachowań. Przydały by się jakieś harde dowody na molestowanie/gwałt bo na razie to są tylko pomówienia i to dziwnym trafem w momencie jego kampanii politycznej.
  • Odpowiedz
z człowiekiem, który został wielokrotnie oskarżony o molestowanie seksualne


@alkan: a był skazany chociaż raz? Chyba że coś się zmieniło i zasada domniemania niewinności już nie obowiązuje
  • Odpowiedz
Poszlaki są mocne: w latach 80' Moore dostał zakaz wstępu do galerii handlowej ze względu na skargi nastolatek, które tam nagabywał.


@alkan: to w końcu był oskarżony o molestowanie seksualne czy czy o nagabywanie nastolatek w galeriach?
  • Odpowiedz
@Keert: Nie chciałbym nic mówić ale amerykanie oraz spora cześć wykopków łyknęli to że pani Clinton sprzedaje dzieci z Haiti pedofilom.
  • Odpowiedz
@alkan

49% mieszkańców Alabamy, pomimo deklarowanej religijności i przywiązania do "tradycyjnych wartości",

Wiesz, jakiś koleś bronił go twierdząc że Maryja też była nastolatką, więc... Może to po bożemu wg ewangelickich chrześcijan XD
  • Odpowiedz
@taiAI: W jaki sposób to, że nagabywał kiedyś nastolatki albo poznał swoją żonę w młodym wieku dowodzi gwałtu i molestowania? A w żaden. Dla mnie to niesmaczne ale przypominam, że to właśnie lewica broni takich zachowań. Nie ma żadnych dowodów, że popełnił gwałt albo kogoś molestował. Takie rzeczy trzeba dowieść na drodze sądowej, albo poprzez pokazanie bezsprzecznych dowodów. Na razie są tylko pomówienia dziwnym trafem padające podczas jego kampanii. To właśnie
  • Odpowiedz
@taiAI: Nie wiem. Odkąd pamiętam osoby liberalne/lewicowe z którymi miałem styczność broniły dużej przepaści wieku między partnerami. Nawet takiej sięgającej 20-30 lat. Rzadko kto z nich bronił pedofili no ale umówmy się 16 lat to ani z naukowego ani z prawnego punktu widzenia jeśli chodzi o ten stan to nie jest pedofilia.
  • Odpowiedz
@taiAI: Ja nadal widzę różnice między podrywem nastolatek, a gwałceniem czy molestowaniem kogoś. Nie bronie typa bo jak na mój konserwatywny światopogląd to co robił i tak jest nie okej ale jak dla mnie nie ma przekonujących dowodów na to, że kogoś molestował/gwałcił.
  • Odpowiedz
@Keert: najmłodsza jego domniemana ofiara miała 14 lat, czyli jednak nie wiesz i nie umiesz podać żadnego znaczącego przykładu , a swoją tezę i propagandę oczerniającą osoby o poglądach liberalnych wciąż głosisz. Wcześniej napisałeś że "lewica broni takich zachowań" ale teraz piszesz już że "rzadko kto bronił" ale nie umiesz podać przykładu reprezentatywnej osoby (piszę reprezentatywnej żebyś tu nie wyjechał z tym błaznem Hartmanem, bo równie dobrze ja mogę podać przykład
  • Odpowiedz
najmłodsza jego domniemana ofiara miała 14 lat,


@taiAI: Domniemana czy #!$%@? potwierdzona? Zgwałcił ją, molestował? A może jakieś źródło co?
"propagandę oczerniającą osoby o poglądach liberalnych wciąż głosisz"
Jaką propagadnę? Taką, że osoby o poglądach lewicowych zazwyczaj bronią rozbieżności wieku między ofiarami i ogólnie głoszą poluzowanie w seksualnych relacjach międzyludzkich? Twierdzisz, że tak nie jest? XD
  • Odpowiedz
@Keert: znowu kłamiesz, mówiłeś że osoby o lewicowych poglądach bronią chodzenia z 16 latkami i nagabywania kobiet co jest kłamstwem a ty jesteś zwykły kłamcą, naprawdę źródeł do tego o co został oskarżony nie muszę ci podawać wystarczy wpisać "Roy Moore" w wyszukiwarce i kliknąć w zakładkę wiadomości, pierwszy z brzegu artykuł powinien przybliżyć sprawę nawet osobie o tak niskim ilorazie inteligencji jak ty.

W jaki sposób to, że nagabywał kiedyś
  • Odpowiedz