Wpis z mikrobloga

@diversil: graty, ja za to MM dostałem swoją najlepszą paczkę w tej Fifie - Gnabry IF 40k XD nie wiem czy jest ktoś, z mniejszym szczęściem do paczek ode mnie
@diversil: nie przejmuję się, trochę pohandlowałem (15 min dziennie #pdk ) i udało mi się zbudować całkiem fajny skład, którym gra się bardzo przyjemnie, a paczek już nie otwieram, jedynie przy sbc, gdzie zazwyczaj i tak mam większośc zawodników w składzie :)
@ad1s: no jak sobie wyprzedaję powoli zebrane karty z MM, to wychodzi, że jestem jakieś 20k w plecy. Przy ogólnym stanie konta 80k (teraz już 60), to trochę boli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Majku_: jeśli kupowałeś zawodników do MM to podejrzewam, że trochę trzeba na to wydać, gdy np. w zeszłym tygodniu za piłkarzy M'boro/Ipswich trzeba było płacić maksymalne widełki 10k. Ja mam to szczęście w nieszczęściu, że na początku gry otwierałem sporo paczek i mam bardzo dużo pilkarzy w klubie, także zazwyczaj nie muszę nic dokupować.
@ad1s: no ja wszystko regularnie wyprzedaję, więc oprócz pierwszego składu mam tylko to, co w danym momencie nie chce zejść. To dopiero mój pierwszy sezon z futem, więc jeszcze sporo muszę się nauczyć :)