Wpis z mikrobloga

@Magnesowa_: koncepcja spoko, ale.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. nie wiem jak tam klientka sobie zakładała, ale wyraz twarzy (?) tego niedźwiedzia nie mówi nic. 0 charakteru.

2. popracowałbym nad rzutem i grubością linii, bo w tej chwili 4 boczne wierzchołki zaleją się w małym rozmiarze (już lekko giną w podglądzie) i będą optycznie wypełnione.

3. typografia. Jest poprawna, ale nic specjalnego. Może proporcje? może ułożenie?

Nazwy
@goedenavond:

1. Madzia chciała agresywnego niedźwiadka, ale nie było to spójne z tym co robi (orgonity to kamyki, które, wg niektórych, zamieniają w otoczeniu złą energię na dobrą [medżik]) więc zaproponowałam coś neutralnego, spokojnego.

2. Próbowałam wcześniej wysłać logo na odchudzanie, ale wyglądało wg mnie gorzej.

3. Ah ta typo ;))

4. A poproszę o komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Wkrótce będę pracować nad stronką internetową
@Magnesowa_:

ad.2 nie chodzi o odchudzenie. Zbudowałaś znak na obrysach, co jest błędem przy takich formach. Projektując w oparciu o siatkę modułową możesz zachować optymalną grubość i jednocześnie poprawić jego czytelność (bo nie zwiększasz jego grubości opierając się wyłącznie na 'szkielecie').

ad.5 nie mówię o dodatkowych elementach identyfikacji. Warto mieć ogląd co się chciało uzyskać w procesie tworzenia i w ten sposób patrzeć na jakikolwiek projekt graficzny, niżeli na sam projekt