Wpis z mikrobloga

@Ponc3k: po pierwsze, skoro ci się to wydaje podejrzane, to nie "niech ktoś", tylko sam zgłoś. Ale weź może nagraj to na kamerę, bo chcę zobaczyć reakcję policjanta przyjmującego zgłoszenie. No ale dobra, jadziem z tym absurdem dalej, o jakiej odpowiedzialności mówisz? Za głupie wpisy dzieci to raczej odpowiadają rodzice. Masz jakieś dowody, czy kręcisz tylko gównoburzę?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ponc3k: dyktowalem tel w aucie i wyszly jakies losowe wyrazy. @Ponc3k: za głupotę jeszcze nie karają choć może powinni ale jeśli przytoczysz mi Paragraf to możesz ją ze zastanowię
  • Odpowiedz
@lostsheep: Pamiętasz sytuację z Gdynii gdzie dwóch arabusów chciało kupić broń w sklepie z bronią, gdzie prowadził go były żołnierz z jednostek specjalnych i ich zachowaniu po spławieniu ich? Zadzwonili na policję a tamci dwaj zostali przez nich zatrzymani. Dalszych losów tych dwóch ciapatych już nie znam.
  • Odpowiedz
  • 7
@Ponc3k: czy według Ciebie powinienem donieść też na? @sebaaaxy @ujnster @Dor-rek rozróżnij proszę wygłupy i błazenady od realnej sytuacji. W przeciwnym razie policja będzie jeździć do typa co na ciebie krzywo w tramwaju spojrzał i nie starczy czasu i środków na realne zagrożenia. Składa się powiadomienie o podejrzeniu POPEŁNIENIA przestępstwa. Jakie twoim zdaniem przestępstwo zostało tu popełnione? Poza głupotą?
  • Odpowiedz
@Ponc3k: Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Ciekawe od kiedy pytanie "czy kupisz mi broń" jest karalne? Jesteś w stanie udowodnić, czy ta osoba nie przeprowadza np. eksperymentu społecznego? Były programy gdzie reporterzy kupowali broń przez facebooka, wyraźnie podkreślając, że nie mogą jej posiadać. I wiesz co, nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności. Najpierw wypadałoby ją uświadomić, a dopiero później gdyby drążyła temat ewentualnie podjąć jakieś kroki prawne.
A co do ciapciaków
  • Odpowiedz
@lostsheep: @Brother_of_Steel: lata temu wziąłem udział w dyskusji o broni na wykopie. Opowiedziałem o tym jak znałem wariata co biegał z nielegalną bronią i opowiadał ile co kosztuje w drugim obiegu.
Jakiś gościu też spróbował namawiać mnie żebym załatwił mu broń. Nie było PW na wykopie, inne portale miałem poblokowane więc pisał do moich znajomych na lastfm z prośbą o kontakt do mnie. Świrów w internecie nie brakuje.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: ja bym zgłosił dla własnego spokoju za samą próbę, czy to troll czy nie. jak zadzwonisz i powiesz że przeciąłeś sąsiadowi przewody hamulcowe to nikt nie bedzie ryzykował założenia że zrobiłeś to dla beki, pozdrawiam
  • Odpowiedz
tylko przy okazji wciskali sprzedawcy dwa tysiące pod ladą i to spowodowało, że zadzwonił po psiarnię.


@gaz24wolga: XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gwarantuje że jak będziesz próbował kupić bron i bedziesz naciskał na sprzedawce, nieważne czy zaoferujesz 100 zł czy 2 mln czy nic, to sprawa pójdzie na psiarnie. Pozdrawiam, nikt nie bedzie ryzykowałbiznesem z którego żyje i konsekwencjami prawnymi
  • Odpowiedz