Wpis z mikrobloga

Hej, od razu sorry za spam tagami, post głównie kierowany do osób z okolic Wrocławia.

Ma ktoś namiary na firmy zajmujące się wykonaniem przyłączy (prąd, gaz, woda i kanalizacja). Najlepiej jakby to była jedna firma, ale jak się nie ma co się lubi to może być więcej. Szukam firmy godnej polecenia, która robiła już u kogoś i nie chce tego robić jak najtańszym kosztem. Próbowałem znaleźć w google jakieś firmy, ale co dzwonię okazuje się że nie wykonują oni przyłączy.

#wroclaw #budownictwo #budujzwykopem #budowadomu
  • 7
  • Odpowiedz
@arkblame: Prąd podłączą ci Tauron do skrzynki , gaz PGNiG również do skrzynki na twojej działce. Woda i ścieki hmm jest taka niepisana zasada że w danym rejonie rządzą 2-3 firmy i mają"dobre kontakty" np z ZUK iem , a wzięcie wykonawcy "z zewnątrz" skutkuje później problemami przy odbiorach, wiec napisz jaki rejon jak mój to polecę ci dobrą firmę, jak inny rejon to wypowiedzą się inni.
  • Odpowiedz
@sEB-q: właśnie chodzi mi o wykonanie od skrzynki do domu :) rejon to środa śląska, dokładnie Miękinia. Mam już wycenioną robotę z miejscowym ZUKu jeżeli chodzi o wykonanie wody i kanalizacji, ale chciałbym zrobić to jednym wykopem.
  • Odpowiedz
@Laktoza: dom już stoi, zostało wykończenie dachu (ocieplenie) oraz tynk zewnętrzny. Nie mam co prawda skrzynki od gazu postawionej przez gazownie, ale skrzynkę od prądu mam już postawioną, a woda i kanalizacja jest w drodze.
  • Odpowiedz