Wpis z mikrobloga

I jest! Internetowa definicja osób, które zawsze piecze tylna część ciała, u dołu pleców, kiedy widzą rosnącą cenę BTC lub innych kryptowalut. Zawsze przy okazji próbują poddać w wątpienie sens istnienia BTC i wszystkich krypto, przytaczając wyssane z palca argumenty o Tulipomaniach, dotcomach i innych bzdetach.

"Nocoiner", myślę że wiele osób, które zawsze negatywnie mówią o krypto, powinny zastanowić się nad takim pseudonimem. Najbardziej sens Nocoinera oddaje zdanie:

Nocoinerzy mają niewiele umiejętności obsługi komputera lub wyobraźni. Nawet gdy widzą, że cena Bitcoina wraz z rozpowszechnieniem wzrasta, uważają że wszyscy użytkownicy Bitcoinów znajdują się w złudzeniu, a tylko oni sami, są tymi, którzy widzą co się dzieje.


Może zacznijmy używać tego określenia, dosyć miłe i łatwe do zapamiętania? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bitcoin #btc #kryptowaluty
MelomanBTC - I jest! Internetowa definicja osób, które zawsze piecze tylna część ciał...

źródło: comment_ceg5hmJXblgXNCr9f2KnzsxyUDQiIZXr.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co masz na myśli?


@mihaubiauek:
Jeśli najwieksze bańki ostanich dekad były x40 wieksze od obecnych krypto walut to dlaczego BTC ma być inne, w pewnym moencie nie ma juz kasy na rynku zdolenj ruszyć rynek w górę,
i w tedy peka pięknie. Jak CI BTC poleci do 400k$-500k$ to wiedz ze koniec bliski i predko nie wróci po jebnieciu.
Bo kto ma Ci wyzej napompować :D ?
  • Odpowiedz
@memento_mori: Nigdzie nie powiedziałem, że kurs BTC i innych krypto nie spadnie, bo to jest oczywista sprawa i sam na to wyczekuję ʕʔ

Tylko, te "nocoinery" są tak ograniczeni umysłowo, że nie zauważają, że zanim pękła bańka to można było się dorobić sporej kasy.

Coś jeszcze Ci przetłumaczyć?
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Tak, wytłumacz mi na czym polega użyteczność bitcoina, co jest jego prawdziwą wartością? Dla przykładu kwiaty ładnie pachną i wyglądają, złoto się fajnie błyska i wykorzystuje się je w elektronice, banknoty wspiera armia i gospodarka kraju który je produkuje.
  • Odpowiedz
@memento_mori: Mówisz i masz:

Bitcoin jest pierwszą krypto, a więc nie jest już taki nowatorski, jak inne krypto, ale ma najprostszą, a zarazem najbardziej rewolucyjną użyteczność jakiej jeszcze nie było w całej ekonomii - globalne, błyskawiczne, przesyłanie kapitału, w porównaniu do przelewów międzybankowych w dodatku bardzo tanie. Bez nadzoru banku, rządu i jakichkolwiek innych instytucji. Pełna wolność finansowa, na skalę całego globu.

Tak jak kwiatki ładnie pachną, a złoto się fajnie błyska, tak Bitcoin umożliwia nieograniczone przesyłanie kapitału, bez nadzoru kogokolwiek. Tyle mój drogi, właśnie z tego wynika wartość Bitcoina. Jeżeli uważasz, że to nie jest wystarczające i że coś, co zmieniło porządek monetarny jaki dotychczas panował od powstania ludzkości, to chyba się pozamieniałeś z #!$%@? na łby i niestety, ja Ci nie przetłumaczę, a tymbardziej nie mam interesu w przekonaniu
  • Odpowiedz
@memento_mori: O, widzę szukałeś chociaż jednego zdania, które Ci nie podpasuje, bo zabrakło argumentów do rzeczowej dyskusji?

Co januszu, chciałeś mi wytknąć, że Bitcoin nie ma żadnej użyteczności? No chyba Ci się nie udało, bo Bitcoin jak i inne krypto, mają ogromną użyteczność, co w powyższym wpisie Ci udowodniłem.

elo januszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noisy: O, to również świetne. Zapamiętam :)
Zobacz powyżej, jak wygląda typowy mugol, nocoiner. Zadaje prowokacyjne pytania, a potem ucieka, bo dostał niezaprzeczalne argumenty. I koniec dyskusji zawsze. Za każdym #!$%@? razem to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Idziesz dobra droga ... ale zbaczasz z kursu, miales nie polemizowac z (wstaw odpowiednie przezwisko) - bo ci przypomne tamtego posta ... oj i bedziesz znowu pisac i dyskutowac 'na serio' na portalu z 'obrazkami' ;)

PS: Zostane twoim aniolem strozem bede cie pilnowac zebys nie prowadzil polemik i marnowal zasobu jakim jest twoja wiedza - i nie skonczyl jak nocnyjanek :P
  • Odpowiedz
@skiter: Wiem wiem, tak myślałem że zauważysz mój wpis, miałem z mugolami nie dyskutować, ale zobacz jest postęp, ostatnim czasem w ogóle prawie nic nie pisałem i nie wchodziłem w dyskusje z ograniczonymi osobami, a teraz to jeden post na tydzień mi się trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MelomanBTC:
Ból dupy ludzi, którzy nie kupili i nie zarobili to jedno, a wiara prostych ludków w nieograniczony wzrost Bitcoina to drugie. I obie te rzeczy są siebie warte xD.
  • Odpowiedz