Wpis z mikrobloga

Mam bardzo dziwaczny problem. Przepraszam za chaotyczny opis.

Mam motorolę moto g 2015(8gb) rom ressurectionremix 5.8.3

Próbowałem zainstalować pewną aplikację ale nie mogłem ponieważ próbowało wyskoczyć okienko że brakuje miejsca, okienko nigdy się do końca nie ładowało(prawd. wina romu) po odinstalowaniu pocketa okienko dalej wyskakiwało, więc stwierdziłem że zrobię szybki restart(jest taka opcja dzięki romowi)
Po tym restarcie zauważyłem tylko komunikat o tym że system nie wykrywa karty sim, po czym ekran po prostu zgasł.
Klikałem przyciski od głosności i power chaotycznie aż w końcu po jakimś czasie system "zajarzył" i wyskoczyło mi okienko czy chce wyłączyć lub uruchomić ponownie urządzenie(wydaje mi się że tło dalej było ciemne)
Uruchomiłem ponownie i okazuje się że ustawienia wróciły do początkowych(takie jakie były w romie na początku) aplikacje zostały(telegram i sklep google chciały abym się zalogował podczas gdy na messengerze byłem po prostu zalogowany.

Zdjęć nie ma, kontaktów również. W opcjach programisty pisze "opcje programisty są niedostępne dla tego użytkownika"
Jak android jest włączony nie da się wejść do niego z poziomu komputera, z recovery działa. Windows widzi tylko ~4,5gb partycję czy to normalne?

I najważniejsze pytanie da się to jeszcze jakoś naprawić? A jak nie to co się tu stało?
#android #motog #ressurectionremix #xda
  • 4
@Grewest ten RR nie jest chyba najwyższych lotów. Też go mam.
Kiedyś mi się zdążyło, że rozladowal się, ale się nie zorientowałem i próbowałem różne kombinacje klawiszy (po podłączeniu do prądu zanim cokolwiek konkretnego się zaczęło dziać też) i też obudził mi się wyresetowany do fabrycznych.
Spróbuj jakimś softem do odzyskiwania danych. Może zdjęcia/pliki uratujesz. A kontakty to się trzyma na backupie.
@Grewest tzn kartę pamięci tam masz?
Bo nie wiem jak odzyskiwac z telefonu.

Ja tylko używałem kiedyś jakiejś aplikacji po prostu, żeby przypadkowo skasowane zdjęcia przywrócić.