Wpis z mikrobloga

Latarka Olight S1 mini Baton już przetestowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zachęcam do przejrzenia nowości w świecie latarek, komentowania i wytykania błędów w procedurze testowej dotyczącej pomiaru temperatury barwowej / kolorów ;) Radziłem sobie jak mogłem, ale jeżeli spaliłem temat to dajcie znać :)

Recenzja Olight S1 mini Baton HCRI

#edc #latarki #latarka #gadzety #technologia
Sajdyk_pl - Latarka Olight S1 mini Baton już przetestowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zachęcam do p...

źródło: comment_K5niW6dtKZBOl1N6adcxXX5SqaSlVSIg.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: 2017 - użyj webm zamiast gifa który ma 256 kolorów. Do tego za małe zdjęcia, serio 630x420 to nie jest szczyt możliwości obecnego internetu.
Brak zdjęcia zawartości pudełka jak i samego pudełka.
Brakuje wykresu ile świeciła na danym trybie - z chłodzeniem np wodą i bez, z wiatraczkiem i przy jakiej temp otoczenia.
Przydałby się filmik, tak naprawdę pokazujący jak świeci i na jaką odległość, najlepiej z innymi latarkami
  • Odpowiedz
  • 0
@Wapniak Z wiekszą rozdzielczością zdjęć nie ma problemu. Sądziłem, ze nikt ich nie powiększa i stąd jest 630px. Filmik, jak tylko czas pozwoli, to dorobię.
Dzięki za opinie :)
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: w sumie filmik jest dla mnie(jako kupca) najważniejszy, nie muszą być pro wykresy ale jeden - dwa mierzone z telefonem że trzyma tą minutę, albo dwie na mrozie na trybie turbo zanim spadnie światło. Osobiście nie wiem czemu ludzie olight się czepiają, wiadomo że stosują zimne diody i nie jest to zaskoczeniem. Coś jak z tej pasty o latarkach ;)
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: Dobrze że Olight w końcu zaczyna wypuszczać więcej latarek w wersji NW, zbyt długo tłukli wyłącznie zimne światło. Co mi się nie podoba to ładowanie akumulatora, kompletnym nieporozumieniem jest zastosowane rozwiązanie, tak jakby nie dało się zrobić gniazda USB na latarce. No i nie lubię diody XP-G3, poza tym ogólnie fajna latarka.
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: Tak, ale inni producenci jakoś całkiem dobrze sobie z tym radzą i nie musisz rozkręcać latarki żeby naładować akumulator. Za to na plus jest dwukierunkowy klips, takie rozwiązanie akurat niewielu stosuje, a szkoda.
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl:
Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł
  • Odpowiedz