Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę kupić bilet tzw. Lotniskowy oferowany przez koleje mazowieckie (trasa modlin lotnisko do centrum Warszawy). W chwili kiedy kupię bilet o np. 19:02, a okaże się że lot którym dolatuję jest opóźniony, to czy mam możliwość otrzymania zwrotu? W razie takiej sytuacji czy mogę skorzystać z kolejnego połączenia z tym biletem o 20:02 czy muszę kupić kolejny?

Jak wygląda sprawa oznaczeń autobusu? Wychodzę z lotniska i od razu czeka bus czy trzeba go gdzieś szukać?
Kolor autobusu?


#modlin #podrozujzwykopem
  • 5
W chwili kiedy kupię bilet o np. 19:02, a okaże się że lot którym dolatuję jest opóźniony,


@misiek735: Więc musisz już tam być, żeby to wiedzieć,

Jak wygląda sprawa oznaczeń autobusu? Wychodzę z lotniska i od razu czeka bus czy trzeba go gdzieś szukać?


@misiek735: Tak, czeka. Jest tylko jeden w barwach Kolei Mazowieckich
Dzięki za info :)

@art212 ja rozumiem. Ale o tym czy lot się opóźni różowa się dowie zaraz przed wylotem bądź w trakcie. Stąd też nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać - czy mam możliwość otrzymania kasy za niewykorzystany bilet po fakcie (czyli różowa ma opóźnienie 30 min i nie łapie tego busa na tą podróż).

@Willy666 jedynie czego się boję to kolejek. Podejrzewam że będzie dużo osób próbowało kupić. Automat