Wpis z mikrobloga

Ehhhh dopiero teraz pisze ten post chodz minelo juz 2 dni od momentu kiedy otrzymalem paczke. Daje slowo, ze jezeli ktos powiedzialby mi, ze obca osoba na podstawie tego co napisalem wysle mi cos co przypadnie mi do gustu, to w ciemno powiedzialbym, ze nie jest to mozliwe ... A jednak :) Dostajac numer przewozowy paczki w tytule bylo napisane "szklo plus ksiazki" wiec pomyslalem, ze pewnie 500 gram jakiegos alkoholu i jakas ksiazka (co oczywiscie tez byloby fajna niespodzianka). W momencie kiedy paczka do mnie dotarla bylem okropnie ciekawy i podekscytowany. Paczke delikatnie rozdarlem na strzepy, bo juz nie moglem sie doczekac co jest w srodku. Zawartosc paczki mnie po prostu powalila :) Ksiazka biograficzna legendy boksu, przewodnik po moim ukochanym trunku, komiks (ktory przeczytam w pierwszej kolejnosci z polecenia mojego mikolaja @buhajbej), przybornik ktory bedzie od teraz moim niezbednikiem w kazdej rowerowej wyprawie, 1000 euro w belgijskiej czekoladzie (szkoda, ze ani na koncie nia ma tych pieniedzy, ani w czekoladzie juz tez :( ), ptasie mleczko (ktorego skutecznie sie pozbylem z radosci po otrzymaniu prezentu) oraz szklanke, ktora jest lepsza ode mnie i ma swoja strone na wikipedii patrzcie ! https://en.wikipedia.org/wiki/Glencairn_whisky_glass. Od dzisiaj oficjalnie moge napisac, ze jestem degustatorem, a nie alkoholikiem :) Wszystko to sprawilo mi tak ogromnie duzo przyjemnosci i radosci, ze az ciezko to jest opisac. Moja kobieta stwierdzila, ze jest zazdrosna o obcego faceta w internecie, zas domownicy maja mnie za chorego psychicznie, bo do teraz latam po domu i krzycze "patrzcie co dostalem, patrzcie co dostalem." drazniac sie, ze Pan @buhajbej odczytal mnie lepiej po kilku zdaniach niz znajomi przez wiele lat :) Cala inicjatywa #wykopoczta jest czyms niesamowitym i nie spodziewalem sie, ze kilka slow w liscie i prezent od obcej osoby moga sprawic mi tyle smiechu. Takze chapeau bas Panie @buhajbej, bardzo Ci jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam #wykopocztaorganizacja dobra robota :)
Pobierz hidedeepinside - Ehhhh dopiero teraz pisze ten post chodz minelo juz 2 dni od momentu...
źródło: comment_izCq8JeApZZFj5LdRMHu2vWxRRBBvBzr.jpg
  • 1