Wpis z mikrobloga

Nowy premier Morawiecki przedstawił pierwsze konkrety swojego programu. O to pomysł na politykę zagraniczną:

Chcemy przekształcać Europę, rechrystianizować ją, bo niestety w wielu miejscach nie śpiewa się kolęd, kościoły są puste i są zamieniane na muzea.


Co tam gospodarka, co tam bezpieczeństwo, ważne żeby Niemiec z Francuzem do kościoła chodzili. I jak ktoś ma traktować nas poważnie?
#neuropa #dobrazmiana #bekazpisu #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
  • 0
@NapalInTheMorning Przecież powiedział u Rydzyka to co tamten i jego widzowie/słuchacze chcieli usłyszeć, w TVN 24 biz powie co innego a zrobi i tak jeszcze co innego albo to co mu Kaczyński będzie kazał. To polityk i przejmowanie się tym co mówi nie ma kompletnie sensu, po czynach ich poznacie.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning A czytałeś cały wywiad, czy tylko "obiektywne" opracowanie NaTemat? Morawiecki mówił m.in. o gospodarce, inwestycjach firm zagranicznych w Polsce, zatrzymaniu przyrostu długu oraz redukcji administracji publicznej.
Manipulancie
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: pudło, akurat Berlin :)

Mogę mówić tylko za siebie i żadnych negatywnych sytuacji nie miałem. Czasem jakiś dziwny ziomek się przyczepi ale raczej prosi o kasę, próbuje opchnąć dragi ew. się dziwnie zachowuje (typu Turek wielkości szafy czterodrzwiowej zasuwa niczym techowiking po metrze).

Z agresywną zaczepką jeszcze się nie spotkałem.
  • Odpowiedz
ale jakby na to spojrzeć z drugiej strony to jako ateista czuje się bezpieczniej w kraju katolickim niż muzułmańskim

szczególnie krzyż cię ochroni, taki celtycki( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gomezzz:
  • Odpowiedz
serio boisz się jakichś muslimów?

ja wiem że na wykopie się jaraja tym wszyscy jak cholera, telewizory jak coś się stanie to tylko to przez tydzień
ale poszukaj co się działo doklanie w tej naszej bezpiecznej polsce przez ostatni miesiąc.
bo to co wymieniłem to tylko mała część

to
  • Odpowiedz