Wpis z mikrobloga

@parachutes: W świetle kontuzji Moraty lepszą opcją jest wstawienie do składu Otamendiego czy liczenie, że w końcu Niasse wyjdzie w pierwszej 11 i strzeli bramkę? ()
@parachutes: jestem podwójnie wygrany że wziąłem Haza już jakiś czas temu. Co prawda nie zyskałem aż tyle TV co na Moracie bym zyskał ale moze teraz odrobię.

@T0my: Otę powinieneś wystawić nawet licząc zdrowego Moratę. Niasse raczej dużo nie pogra przy obecnej formie Calverta.
@finam: Zostawiłem go na pierwszej rezerwie, jeśli Morata na prawdę nie zagra to wchodz Ota. Swansea gra u siebie i liczę na przynajmniej 0;0 z WBA i stawiam na Naughtona i Fabiana... boże dopomóż...
@T0my: Duży błąd. Ota to premium i to z City i takich się nie sadza na ławce. Nawet vs United. Mogą być punkty. A błąd tym większy że dublujesz w obronie najsłabszą drużynę w lidze. Oczywiście możesz trafić w csa Swa ale umówmy się - mało to prawdopodobne. U mnie Naughton na ostatnim miejscu na ławce a Fabiana nawet nie mam.
@finam: Ostatnio jak Swansea grało u siebie to Fabian 7pkt, Naughton 9pkt. Tego drugiego niestety miałem na ławce wtedy... Otamendi niby premium ale to derby, mam przeczucie że United będą ostro grać z kontry i Rashford znowu coś wsadzi... a jak Morata nie zagra to i tak mi policzą Otę więc na jedno wyjdzie