Wpis z mikrobloga

Niestety plotki o wymiarach nastepcy #xiaomi Redmi 4X się potwierdziły i Redmi 5 ma wymiary 5.5-calowca z tym że jest trochę węższy. Fani pięciocalowców właśnie stracili jedyną dobrą alternatywę dla droższych Samsungów i innych mainstreamowych marek.

I niech nikt tu, #!$%@?, nie pisze, że to kwestia przyzwyczajenia. Jeśli mówię, że chcę telefon o wymiarach nie większych niż 14x7cm to taki chcę. Rozmiar robi różnicę.

Swoją drogą to interesujące, że telefon który głownie trafi do małych chińskich rączek jest tak wielki. Serio Chińczyki sobie radzą? Przecież ich dłonie są statystycznie wyraźnie mniejsze od naszych.
#redmi4x #redminote4 #redmi5
blantek - Niestety plotki o wymiarach nastepcy #xiaomi Redmi 4X się potwierdziły i Re...

źródło: comment_5Lt2FZWt6Jx0G013NeJShn5eGhJdBGt0.jpg

Pobierz
  • 12
@blantek: no to jednak nie załuję, ze kupiłem A1 i nie czekałem na tańszego (jak się okazuje- niewiele tańszego) Redmi 5. W Redmi mnie przekonywał rozmiar, A1 mnie przerażał, a teraz prawie nie będzie różnicy
@dlugi8: możliwe, że linia Note została zastąpiona przez Redmi Plus, a Note zniknie zupełnie albo zastąpi linie Mi Max.
Mam taka nadzieje, bo wypuszczanie pierdyliarda modeli to zly pomysl.

mam nadzieję że 5 calowce redmi też będą

Nic tego nie zapowiada.
@blantek: MI5 trzyma cene, Redmi 4 również, Note 4 również będzie trzymał... Niestety trendów nie zmienisz, wiekszosc producentów celuje w 5.5-6". Byc może powstanie wersja "mini" i one będą miały wymiary obecnych 5"
Niestety trendów nie zmienisz, wiekszosc producentów celuje w 5.5-6"


@widmo82: Producentów chińskich. Zwróc uwagę, że ten problem u Samsunga, Apple, Nokii, Motoroli, czy LG nie występuje
@blantek: szkoda, że teraz wszystko robi się wg mody, a nie pod tym względem, czego oczekują konsumenci. W ten sposób już na pewno na zawsze straciliśmy klawiatury qwerty, a telefony to już paletki. Na pewno jakby zrobili jakiś model 4,5 calowy to stałby się hitem.
@Baero: chyba przesadziles z tym 4.5". ale bezramkowy telefon o rozmiarach zwyklego 5-calowca czyli 5.5" w telefonie 140x70mm na pewno bylby hitem. Do tego snap625, 3/32 i cena $140-150. Szedlby jak cieple buleczki.
I w sumie taki jest Redmi 5 Plus, tylko o cal za wielki.
@Baero: SE to super telefon, ale ma kilka wad dla typowego cebulaka:
to nie android
wysoka cena
spore ramki

ale zdeydowanie to ostatni dobry telefon ponizej 5". chwala apple ze go wypuscilo. a ogole apple nie przejmuje sie szczegolnie rozmiarem, w przeciwienstwie do chinczykow "wincyj cali!!1"