Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem paczkę () #wykopoczta
Okazało się, że mój Mikołaj jest z tego samego miasta #wroclaw , ustawiłem się na mieście aby osobiście odebrać wyczekiwaną paczuszkę. Moim Mikołajem okazała się Mirabelka (ʘʘ) @kwiatencja. Jakie to było moje zdziwienie, bo do samego końca nie dawała się poznać, że jest różowa.
Droga @kwiatencja dziękuję Ci za list (dało się z łatwością rozczytać) i dał dużo radości z Twoich rozkmin ;-)
-Pierniczki już wpierniczone pyyyyszne ( ͡~ ͜ʖ ͡°) na szczęście dotrwały do sesji zdjęciowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Tramwaj na Jagodno jest świetnym pomysłem na biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°) będę woził nim ludzi i zarabiał hajsy ( ͜͡ʖ ͡€) a szczególnie, że jest czerwony bo szybszy od naszych tramwajów Plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Domowy ajerkoniak, po odkręceniu czuć dobry volt... czyli coś dobrego XD #bedziepicie
-Żeeeeelki i kinderki.... ahh to ich nie lubi... jutro już ich nie będzie :)
-W tym roku jednak dostałem skarpetki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale za to jakie... pochwale się na tagu #100kolorowychskarpetek bruum bruum!!
-Jedną wielką, piękną skarpetkę w której wszystkie te dobrocie były schowane. Nie wiem jeszcze gdzie i na co założę tak dużą skarpetkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chce Ci podziękować za tak wspaniale przygotowany prezent jakim mnie obdarowałaś. Cieszę się, że postanowiłaś dodać coś własnoręcznie zrobionego. Jestem bardzo zadowolony ze swojej paczki. :)

Dziękuje!
Pobierz kolegikolega - Właśnie odebrałem paczkę (。◕‿‿◕。) #wykopoczta 
Okazało się, że mój Mi...
źródło: comment_mPbnt8GehrdEYOfvUkjv0vwXYfuIwSLq.jpg
  • 6
@kolegikolega: @silence333: kurde wiedziałam, że o czymś zapomnialam napisać xd miało być że nie dośc na jagodno to jeszcze firmy siku xD a jak znalazłam go to jaka podjarana byłam xd
@kolegikolega: i o skarpetkach też miałam wspomnieć kurde skleproza juz xD a w ogóle to były babeczki tylko tskie z piernikową nuta ( ͡° ͜ʖ ͡°)