Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Umówiłem się do prostytutki czy jak to wolicie na wykopie divy.

Mam kobietę, która jest moją pierwszą. Jak to często bywa przychodzi moment kiedy myśli się "ciekawe jak jest z inną?"
I wiecie co, długo nad tym myślałem i to wydaje mi się najrozsądniejszym wyjściem, sprawdzę to, bez uczuć, bez flirtów z inną kobietą, czysto technicznie, jak jest w łóżku, czy coś tracę czy wręcz przeciwinie. Co będzie dalej? Nie wiem, ale wiem, że nie będzie mnie to bolało tak jak ta myśl, za każdym razem kiedy idę do łóżka ze swoją kobietą. Relacji nie będę robił, to jak się czuję zapewne też zostawię dla siebie. Po prostu chciałem przedstawić wam mój pomysł na sytuację kiedy wchodzicie w pierwszy związek i trwa on na tyle długo, że zaczynacie się zastanawiać.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #prostytucja #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
  • Odpowiedz
PolnaBarmanka: prawda jest taka, że divy są głównie dla żonatych i ludzi w związkach, którzy nie mogą pajacować tylko muszą działać dyskretnie. Singiel nie musi ukrywać się, instaluje tindera i podrywa w klubie. Poważniejsi faceci nie mogą pozwolić sobie na podrywanie przypadkowych lasek dlatego płacą u divy za dyskrecje

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

  • Odpowiedz