Wpis z mikrobloga

= #unknowrozdaje =

Dziś z okazji "Mikołaja" (6 grudnia) postanowiłem zrobić jakiemuś userowi mirko prezent.
W ramach #rozdajo do zgarnięcia $20 do wydania na portalu GearBest - przeleję Ci tyle na konto w tym portalu.

Z wartych uwagi promocji na GearBest, to DZIŚ można zgarnąć:
fajnego smartwatcha za ~36zł
Aby obniżyć cenę, użyj kuponu: ChristmasPL21
INFO: posiada pedometr, powiadomienia o połączeniach/smsach, zegarek, a bateria trzyma około 7 dni.
Trochę to podobne do Mi Band2, ale 3x tańsze ;)

Zasady takie same jak przy moim ostatnim rozdajo, czyli:

1) Plusujesz ten wpis - czas masz do jutra (07.12) do 20:00.
2) Zwycięzcę wybiorę za pomocą mirkorandom, ale prawdopodobnie dopiero w piątek (ogłoszę wyniki pod moim tagiem - takim jak w nagłówku).
3) Zwycięzca po wygraniu 'rozdajo' musi podać mi na priv swój adres mailowy używany na GearBest
4) Konto z przypisanym tym mailem doładuję kwotą $20 - do użycia w dowolny sposób (nie musisz kupować tego smartwatcha :P)
5) Konta na wykopie, założone po dacie napisania tego wpisu nie biorą udziału w losowaniu!
6) Zieloni też biorą udział.


no-ref
imlmpe - = #unknowrozdaje =

Dziś z okazji "Mikołaja" (6 grudnia) postanowiłem zrob...

źródło: comment_kxZQvSMoZWsxIgTqf7sdfwjZDGBpgdaY.jpg

Pobierz
  • 15
@imlmpe masz może jakieś recenzje tego zegarka? Pokazuje kto dzwoni i treść sms lub od kogo sms? Bo miBand ma z tym problem. Przymierzam się do kupna miBand widać taki za 36 zł (dobry obiad) akurat będzie spoko by sprawdzić czy pasuje mi smartwwtch
@PrawieJakBordo czyli nie warto? Akurat miBand rzadko jest za ok 50-60 zł (oststnio przy black friday był) aż taka różnica jakości? Chcę przetestować czy w ogóle Smart bandy mi odpowiadają, 36 to niezła cena jak na test. Czy jednak naprawdę warto polować na tani miBand?