Wpis z mikrobloga

@hyperlink: LTC chyba będzie najszybszy, ale musisz to potem wymienić na BTC i dopiero potem na IOTA.
Ja się właśnie wdupiłem z ETH myśląc, że będzie szybciej niż BTC, a nie chciałem też tracić na przewalutowaniu na LTC.
No i wypłata ETH zajęła ponad 12 godzin właśnie przez zawaloną sieć - w tym czasie IOTA z 2.70 wystrzeliła na 5 i już mi się odechciało kupować. Poczekam aż zleci i sobie
@urus: LTC zajęło godzinę. Przed chwilą przewalutowałem właśnie LTC>BTC>IOTA. Zobaczymy czy te 13 IOTA okażę się szczęśliwe ;-) Moja pierwsza przygoda z giełdą i kryptowalutami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hyperlink: no ja się zawiodłem na transferze ETH. Nie dość, że całą sieć zablokowana przez jakieś kotki, to jeszcze giełda z której korzystam zaznaczyła, że mam się upewnić, że odbiorca (w tym wypadku mój portfel), obsługuje transakcje wspierane przez smart kontrakty. Spoooro się naszukałem i nastersowałem, gdy przez kilka godzin mój adres ETH był pusty.
W każdym razie już wiem, że do przelewów LTC.

Ty już tą IOTĘ kupiłeś? Nie lepiej
@urus: widziałem, że spada, ale nie wiadomo czy się zaraz nie odbije ;-)
Kupiłem długoterminowo. Waluta dopiero raczkuje, będą jeszcze wzloty i upadki.

PS. Wiesz może jak wycofać z giełdy (Binance) i trzymać to w postaci pliku (chyba .dat) u siebie?
@hyperlink: Potencjał na wzrosty jest olbrzymi, to fakt.
Niestety nie ogarniałem jeszcze portfela IOTY, ale widzę że wiekszość trzyma na jakimś portfelu z GitHuba - przejrzyj mirko, tam są linki.
@hyperlink: Sluchaj sprzedawaj bitka wszystkie alty, najlepiej dom i samochod jak masz tez, Laduj wszystko teraz w iote, tylko musisz dobry moment wyczuc najlepiej jak beda takie mega zielone duze swieczki na interwale 1 dniowym wtedy kup bardzo duzo, nie dzieku, badz milonerem za miesiac :D