Wpis z mikrobloga

@Poroniec bogaty narzeczony, znany biznesmen z Opola, powiązany z Trec i o ile dobrze pamiętam kilka ładnych lat starszy od niej ... to chyba nie jest przypadek :) jak dobrze pamiętam chwaliła się że wszystko co posiada zawdzięcza swojej ciężkiej pracy i krew mnie zalała że studentkę stać na styl życia że zdjęć więc trochę pogrzebałem w internetach ;)
  • Odpowiedz
@flaszkaniedopitka: @AdamTorpeda: serio ci to przeszkadza? Selfie w lustrze? Ja bym popatrzył na to jednak w ten sposób, że jak robi selfie, to nie stoi za zdjęciem banda osób, gdzie lasieaja oświetleniowca, fotografa, a chwilę przed makijaż ktoś robi...

Jak komuś taki silikon przeszkadza, to może pochwalić się swoimi, albo swojej partnerki piersiami tutaj, mogą być wykadrowane, bez twarzy i reszty, zobaczymy, ocenimy. Mogła mieć kompleks lasia że
  • Odpowiedz
@ravau: Nie wiem o co ból dupisz, mimo że full make-up to babka jest średnia. Nie mówię, że brzydka, po prostu nie w moim typie... nawet te zrobione cyce nie pomagają. I nadal mnie ciekawi czemu na żadnym ze zdjęć nie ma pełnego uśmiechu. Może brakło na ortodontę xD
  • Odpowiedz
@flaszkaniedopitka: to właśnie ty boldupisz xD moze ma zły zgryz i się wstydzi? Uroda rzecz gustu, w mojej opinię jest bardzo ładna kobieta, a skoro tak krytykujesz, to pokaż polke w jej wieku, która nie jest średnia jak ona, tylko ładniejsza twoim zdaniem, może być Instagram żeby były szansę wyrównane, chętnie zobaczę twój typ i porównanie z tą panią. :)
  • Odpowiedz