Wpis z mikrobloga

Ehh jak mnie śmieszą posty typu daniel się nie myje, capi od niego itp. No i co z tego, typ który ma IQ śledzia, nie umie się wysłowić, zarobił przez rok tyle co wy przez pewnie pół swojego życia. Naprawdę z jego ilorazem inteligencji miał bym w dupie, co ludzie o mnie myślą byle by płacą bo i tak z jego nastawieniem, nie dostał by żadnej pracy gdzie liczy się historia i reputacja pracownika. Więc po co strzępicie tego ryja?, przestaną go ogladać to sobie posiedzi z 200 tysiami na koncie a jak skończy mu się hajs to pojedzie na wyspy rowy kopać gdzie nikt go nie będzie znał. I dal będzie żył jak król. Bo wasi rodzice mają pewnie 5% więcej niż normalna (minimalna) krajowa. ;):0 nawet mi was nie żal.
#danielmagical
  • 7
@samuraj24: Nie wiem czy to b8, ale koniec końców w życiu serio nie chodzi o to ile 0 masz na koncie XD Gość ma matkę alkoholiczkę, nie może bezpiecznie poruszać się po Polsce, bo wszędzie wrogowie, dziewczyna jest z nim dla kasy a sam jest nieatrakcyjnym grubasem z przerośniętym ego, faktycznie zajebiste życie XD
@BisonGrass: Ok matka alkoholiczka - zgodzę się.
1. Nikt nie wie czy nosacz jest z nim dla hajsu - to tylko spekulacje
2. Nikt nigdy nie widział tych wrogów - też spekulacje.
3. Nieatrakcyjnym - gusta i guściki. Pokazał u mnie w robocie jego zdjęcie, które ma jako profilowe wrzucone to powiedziały, że całkiem sympatyczny Pan.